Футбол у Львові на 2014 рік. Календар матчів.

In Архів

Центр спортивних подій країни непомітно перебирається до Львова. Інтер Суперкубок України- це лише початок.

36


Львівські вболівальники завжди палко підтримують свою команду, коли та бореться, показує результат та зустрічається з іменитими суперниками. Ліга Європи, що у сезоні 2010/2011 не оминула Львів та залишила по собі чудові спогади. Це і переповнена чаша стадіону і небувалий ажіотаж навколо події та хороша, бойова гра “Карпат”. Але це було лиш одного разу протягом такого великого відрізку часу. Так деколи збірна приїздила до Львова, і варто відзначити, що навіть на матчі із Сан- Марино творилося божевілля з перепустками, яких катастрофічно не вистачало на кількість охочих. Так було і Євро, яке стоїть особняком. Але все рівно, одна-дві події в рік це замало для такого міста, як Львів, де підтримувати своїх це традиція, а не мода. Особливо тут полюбляють коли суперник грізний і без вболівальницького тиску перемогти його важко.


Час для нашої країни не легкий . Але зупинити все навколо і лише спостерігати за війною, теж мабуть не правильно, тому в України спорт живе і далі своїм життям. 


За місце проведення Кубку України, що був весною, сперечалися до останнього і все таки зіграли не у Львові, а в Полтаві. Нічого страшного адже вже Суперкубок обійти Львів не зміг. Незабутня атмосфера і очікування суперматчу. Поки у Львові проходив “марш єдності”, та матч де організація була на найвищому рівні , українські спортивні босси до Львова уважно придивилися та зрозуміли, що у цьому місті можна проводити не лише матчі з аутсайдерами світового футболу. Цікаві спортивні події почали рости, як гриби після дощу. Першим хто офіційно заявив про бажання грати у Львові став донецький “Металург”, так матч відкриття сезону 2014/2015 чемпіонату України з “Дніпром” пройде у столиці не сходу,а заходу. Далі на позитивних емоціях від перемоги чи під враженям від міста Лева. Представники “Шахтаря” роблять заяву, що відмовляються від ідеї проведення матчів у Харкові на користь Арени-Львів. А це друзі не лише чемпіонат України. У Львові вперше може прозвучати гімн Ліги чемпіонів, ви б хотіли це почути ? Та це лиш початок, далі більше. Сашко Усик вирішив провести поєдинок на львівській арені у вересні. Щоправда суперник нашого боксера поки що не відомий. Тримаємо в пам’яті те, що у жовтні грає наша збірна проти Македонії. Також і представник львівського футболу ” Карпати” не переїздить, тому будуть горіти фанатські фаєра і на стадіоні ” Україна “. Які спортивні події до Львова ще прийдуть по ходу сезону невідомо. Але вже зрозуміло, що Суперкубок це лише початок.

Календар спортивних подій у Львові.


27 липня “Арена-Львів”, Металург Д – Дніпро 
29 липня “Арена-Львів”, Шахтар – Металург З
2 серпня стадіон ” Україна “, Карпати – Металург Д
10 серпня “Арена-Львів”, Шахтар- Металіст
30 серпня “Арена-Львів”, Шахтар – Іллічівець
30 серпня стадіон “Україна “, Карпати – Металург З
Вересень “Арена-Львів”, бій Олександра Усика 
Вересень- грудень “Арена-Львів”, груповий раунд Ліги чемпіонів
12 жовтня “Арена-Львів”, Україна – Македонія


Олексій Чиж

фото: Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment