«За щастям їдь лише до Львова!»

In Архів

Небагато в Україні є міст, де блукаючи старовинними вулицями, можна відчути подих віків. Саме до таких належить древній Львів, який огорнутий особливою романтикою та таємничістю, шармом міських пейзажів, звуків, тіней, легенд та міфів та ще чогось такого, що можна тільки відчути і неможливо передати словами. Романтичний подих старовинного Львова можна відчути у його неповторних старовинних вуличках, подвір’ях, парках та скверах.

Відвідавши Львів відчуваєш його інтимний і сентиментальний настрій, який викликає море почуттів. У Львові ви маєте можливість познайомитися зі старовинними легендами, що оточують львівські подвір’я, вузенькі вулички та старовинні кладовища.

Приїхавши до Львова слід насамперед відвідати такі найромантичніші місця:

 • Балкон закоханих (Площа Ринок, 31)- Легенда говорить що колись давно польський король побачив у цьому вікні чарівну красуню. Незчувся король як тенета кохання полонили його. Постоявши на цьому місці ви зможете відчути струмені нестримного кохання.

35009765

 • Лавка для закоханих (Площа Ринок). Лавочка доволі молода. Вона була створена 10 майстрами “Товариства Залізного Лева”. Разом із лавочкою народилася і легенда – якщо закохана пара візьметься за руки і одночасно сядуть на лавку, то їхнє кохання буде щасливим і довгим. Лавку тримають два леви, які охороняють закоханих. Зазвичай лавка майже не пустує – закохані шукають тут своє щастя.

00326267

 • Італійський дворик ( Площа Ринок,6 ). Цей дворик був створений італійським майстром у ХVI столітті. З ним пов’язана романтична історія прихованого кохання польського короля Яна Собеського до французької діви Марії Казміри. А прислуховуючись до тиші дворику ви зможете почути шепіт закоханих.

344548_2

 • Грецькі боги (Площа Ринок). Якщо ви хочете, щоб ваші почуття ніколи не затихали , а фонтанували як вода, то попросіть грецьких богів, що вже давно поселилися у Львові. Згідно легенди колись в давні часи серце міста – площа Ринок залишилася без води. Але грецькі боги відчували любов городян до них і на знак подяки повернули їм воду у вигляді вишуканих фонтанів.

image

 • Гора Високий Замок. Таємниче місце і до сьогодні зберігає таємниці військової відваги та чаклунської сили. З плином часу військова фортеця зникла, але земля Лисої гори зберігає у собі і досі подих давніх часів. Завітавши на гору у вечірній час перед вами відкриється загадкова панорама вечірнього Львова, оповитого романтичними вогнями.

 

21t-b

 • Стрийський парк (вул. Паркова,16 ). Стрийський парк постійно приваблював закоханих. І таємниця криється у тому, що в самому його серці постійно живе любов. Символом цієї любові служать білі лебеді, що оселилися на озері у центрі парку.

5a8573ac7a5a52e3ef406a56c3ad347525374f114465721

 • Домініканський собор ( вул. Музейна 1). Цей старовинний собор висвітлює цілу гамму кольорів. Завітайте сюди разом зі своєю половинкою і ви відчуєте подих віків і отримаєте масу яскравих вражень.

ArticleImages_1480_ArticleImages_1445_DSC_47

 • Костел Бернардинів ( Площа Соборна). На цьому місці можна перевірити чи щасливий ти в коханні. Починаючи з XVII століття під годинником костелу зустрічаються закохані. Дехто може зауважити, що старовинний “Бернардин” поспішає на 5 хвилин. Але коли ви прийшовши на побачення не зауважили цього – то ви насправді щасливі, бо закохані плину часу не помічають.

84371855_lviv_013

 • Вулиця Ференца Ліста. Легенда говорить про те, що колись один львів’янин палко покохав красуню з туманного Лондона. Вона відповіла йому взаємністю, але дуже кохала своє місто. Тоді закоханий щоб довести своє кохання відтворив у Львові одну із вулиць Лондона.

5574464658_a170967035_m

 

 • Карети для закоханих. Молоді пари можуть проїхатись по Львову у романтичній кареті, при цьому насолоджуючись красою міста.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 • Романтичний Львівський трамвай. Перший кінний трамвай у Львові з’явився у 1880 році. Через 14 років австрійський уряд відкриває у Львові перший маршрут електричного трамваю. Для львів’ян трамвай є чимось дуже близьким та романтичним. Без трамваю уявити це місто неможливо. Львівський трамвай і у наш час залишається якимось неординарним та загадковим.

 

815792_640

 • Улюблені місця зустрічі закоханих. Таких місць у Львові доволі багато, але є ряд місць, які користуються особливою увагою. Закохані парочки можна побачити біля фонтанів на площі Ринок. Доволі багато їх біля пам’ятника Данилові Галицькому, на алеї біля Порохової вежі. На Сихові пари збираються на так званій “Санта-Барбарі”…

  Той, хто захоче віднайти романтику, завжди її знайде, варто лише без тями закохатися…

 

Олеся Фокша

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment