Олександр Усик. Прев’ю до поєдинку у Львові

In Архів

37

На тлі останніх подій в Україні, Сашко запам’ятався, своїм приїздом до вже окупованого Сімферополя, з синьо-жовтим прапором та в костюмі олімпійської збірної. Навряд чи, Олександру міг, хтось із новоспечених росіян, дорікнути в цьому. Хоча, сам боксер каже, що на вулиці ніколи свою силу не застосовує.

Українські спортсмени завжди компенсували невдачі своєї країни, власними перемогами. Багатьом із нас, простим смертним, вони давали наснаги до життя, попри те все болото, в якому ми борсались щодня. На рингу, не існує недоторканих боксерів, які разом із суддями контролюють спільний бізнес, на рингу немає знайомих, які допоможуть боксеру, коли той порушує правила, і зароблені гроші вони не виводять в офшор, сплачуючи податки, передбачені законодавством своїх країн. Ось так все просто і прозоро, можливо, за це ми і любимо бокс. Адже постійні вистави у Верховній Раді надто вже затягнуті і одноманітні. Можливо, саме тому, люди відвідують театр не так часто, як би того хотілося. А ходити варто, особливо тепер, коли в головному театрі країни, змінився режисер і в репертуарі з’явилася нова драма – ” За мир і стабільність”.

38

Та все ж повертаючись до всіх чеснот боксу, проведемо невеличкий екскурс в минуле українського чемпіона Олександра Усика. Займаючись футболом в дитячій школі сімферопольської Таврії, Олександр паралельно продавав фрукти та морозиво, намагаючись заробити якусь копійчину. Проте з футболом не склалося, і не тому, що таланту бракувало. Перешкодою стали гроші, яких не було. То на збори з командою, то на нове екіпірування. Довелося повісити бутси на цвях. Вдома були старі боксерські рукавиці, разом з ними він і пішов на своє перше тренування з боксу. Йому тоді було 15 років…

Кажуть, вперті і працьовиті люди в будь-якій сфері досягають свого. Якби обставини склалися інакше, то, можливо, прізвище Усик, майоріло б на футболці київського Динамо.
Доля розпорядилася інакше. Олександр розповідав в інтерв’ю, що ніколи не жалів про свій вибір. Це й правильно, а то з Динамо успіхів на міжнародному рівні, досягти було б значно важче.

Набравшись досвіду та медалей на олімпіаді в Лондоні, чемпіонатах світу та Європи, важковаговик перейшов у професійний бокс, підписавши контракт з промоутерською компанією Кличків “K2 Promotions”. Зараз в нього 4 перемоги з чотирьох, і всі нокаутом.

39

Свій наступний бій Олександр проведе 27 вересня на Арені Львів. Цією інформацією він поділився в невеличкому коментарі, перед футбольним матчем за “Суперкубок” у Львові.
40

- На якій стадії тривають перемовини?
- Я перемовинами не займаюся , моя справа виходити в ринг і боксувати.
- Хто буде Вашим суперником?
- Чесно, я не пам’ятаю його імені, мені просто показують відео і пояснюють, як працювати з ним. На особистості я не зациклююся.
- Чи цікавитеся Ви футболом?
- Я вболівав за “Таврію” Сімферополь, слідкував за Чемпіонатом світу, але не більше. Сьогодні маю змогу подивитися “Суперкубок”.

На олімпійських іграх в Лондлні, Олександр Усик, запам’ятався своїми виходами в образі козака, а після перемоги у фіналі станцював гопака.

Отож, бажаємо Олександру перемог, та збереження того стержня, що змушує всіх пишатися ним.

Юрій Ромась
Фото інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment