“Postreal” – допоможи фронту!

In Архів

Наразі перед українцями постало гостре питання допомоги армії. Про це просять військові, кричать ЗМІ, говорять люди на зупинках та у громадських закладах. На вулицях все частіше і частіше з’являються скриньки для збору грошей, пункти прийому одягу, тощо. Хтось, не роздумуючи, кидає туди гроші, хтось проходить мимо, не певен, чи справді його кошти підуть у потрібному напрямку. Така кількість «контор», які допомагають армії, викликала потребу у їх координації. Адже людина, яка хоче допомогти країні у боротьбі з московською ордою, повинна знати, куди йдуть її гроші і на що вони витрачаються.

Через цю необхідність виникла ідея створення єдиного ресурсу, який буде координувати всі волонтерські групи в одному місці.

«Postreal» – це єдиний та унікальний сайт, на якому будуть зібрані реквізити всіх ініціатив. Завдяки цьому не тільки рядовий українець зможе знайти потрібну інформацію, а й самі волонтери співпрацюватимуть між собою. Це надзвичайно важливо, адже для нас сьогодні немає нічого необхіднішого за єдність. Розпорошення сил приведе до неефективної праці і надарма потраченого часу.

Планується зібрати повний пакет інформації про волонтерські групи з усієї України. Це нелегка робота, проте наразі організатори задоволені результатами.

«Наші офісні бійці працюють не покладаючи рук, аби довести проект до пуття. Це тільки на перший погляд здається легкою справою, насправді ж… Спробуйте знайти необхідну інформацію в потоці новин! А перевірити це все, впевнитись в надійності джерел? Було б набагато простіше, якби волонтерські групи й громадські ініціативи самі звертались до нас з проханням “зареєструвати” їх на сайті. По-перше, економія часу. По-друге, більша ймовірність охопити всі “точки” України. Та й зрештою, в нас звільнився б час для вдосконалення самого сайту, щоб кожному користувачеві було легко на ньому зорієнтуватись, – ділиться своїми проблемами організатор проекту Андрій Мочурад. - Найважливіше для проекту на його сучасному етапі – розголос. Хіба ж є резон створювати довідник такого масштабу, якщо ніхто ним не користуватиметься?»

Назва сайту, яка звучить як «постріл», перегукується з значенням «postreal» – «нова реальність». Постріл – як нова реальність для України, у якій ми зараз живемо: інформаційна та політична війна, постійна напруга та, власне, сам постріл, як фізичний, так і моральний постріл по нації.

«Найгарячіші місця у пеклі забезпечені тим, хто в часи великої моральної кризи дотримується нейтральності», – застерігав Данте у «Божественній комедії». Організатори проекту «Postreal» не можуть бути осторонь, дивлячись на події, що відбуваються в країні. Вони завзято працюють над вдосконаленням цього масштабного проекту, покликаного допомогти нашим бійцям на Сході.

То ж не сидіть, склавши руки. Сьогодні не той час. Потрібно боротися і допомагати, хто як може. Пам’ятайте, що доля України залежить від нас самих.

Адреса сайту:

http://postreal.com.ua/

Посилання на групу Facebook:

https://www.facebook.com/ATO.front?ref=stream

Марта Крапивницька

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment