Леви вийшли сухими з Дніпра

In Архів

Дніпро стартував у Лізі чемпіонів. Матч з датьським Копенгагеном голів не приніс.

Черги поблизу кас НСК “Олімпійський” зростали з наближенням стартового свистка англійського арбітра. Квитки ціною у 10, 20, 30 гривень потішили вболівальників. Адже на матч Зорі проти Лачі тиждень тому найдешевша перепустка коштувала 40 гривень. Отже, глядачі підтягувались, а гравці розтягувались готуючись до матчу. На матчі у цей день зібралося 23 410 людей.

_MG_6809

Диктор намагався завести уболівальників, а ультрас вже почали співати свої хіти. Команди вийшли на поле і залунав гімн Ліги Чемпіонів. Вперше ще з 80-х років дніпряни повернулися у турнір найсильніших.

У складі Дніпра не міг зіграти Роман Зозуля, який дискваліфікований за симуляцію гравця Тотенхема у минулому сезоні. Замінив його Калініч , який добре вписався в гру, але не зміг вразити ворота. Декілька стрімких атак, які скандинави обривали фолами, деколи ціною жовтих карток.

_MG_6831

До перерви була рівна тягуча гра на руку Копенгагену, своїми ривками і оригінальними діями освіжав Коноплянка. Євген мав якусь ідею щодо штрафних, але так і не втілив її у життя, все після його подач летіло за спини партнерам. Мав Коноплянка на пару з Селезньовим сто відсотковий момент, який не реалізував.

У перерві відбулась сутичка фанів Дніпра та Копенгагена. Через що судді повели команди назад у роздягальню. 15 хвилин затримки і гру відновили. Це для команди Мирона Маркевича дуже і дуже добре, адже поразку 3:0 при зіграному матчі не дадуть. А от закрити трибуни на наступні ігри цілком можуть, ну і звісно штраф.

Можливо саме це збило заряд гравців Дніпра, адже команди Маркевича у другому таймі зазвичай виглядають сильніше ніж у першому.

_MG_6940

Почав помилятись Матеус, забагато грали через Коноплянку від якого чекали рішучих дій, статус і пов’язка капітана зобов’язує. Маркевич спробував освіжити гру замінами, як і у матчі з Металургом вийшов Бруно Гама замість Селезньова. Натомість данці грали в свою захисну гру надіючись на фарт. Копенгаген показав наскільки сильний командн. Хоч індивідуально гравці і показали не багато. Мали вони напівмомент, але Бойко був на місці.

Так гра і закінчилась з нулями на табло і пом’ятими фанами Копенгагена.