В Європі поліція не безгрішна

In Архів

Усі фанатичні прихильники євроінтеграції , часто ідеалізують той світ, що існує поза західними кордонами України. Та варто іноді протерти свої рожеві призми, через які більшість споглядає по ту сторону кордону. Там також живуть корупційні схеми, є своя мафія та багато інших огрішностей сучасного суспільства. Розпочинаючи рубрику про темні сторони Європейських країн, почнемо із поліції.

Розповідаємо лише про останні резонансні події  довкола органів правопорядку.

Минулого  тижня французького офіцера поліції було заарештовано за підозрою у крадіжці близько 50 кг кокаїну. Загальною сумою на 2 мільйони євро. Наркотики були вилучені ще в липні, відділом по боротьбі з наркотиками, і зберігалися в центральному департаменті поліції Парижу.

46

Проте, в п’ятницю полісмени зауважили їхню відсутність. Камерами спостереження був впійманий чоловік, що відвідував поліцейський департамент, невдовзі залишивши його з двома сумками в руках.

Пізніше, чоловік був упізнаний. Ним виявився 34-річний офіцер того ж відділу, по боротьбі з наркотиками. Його вдалося знайти та заарештувати на півдні Франції, біля Іспанського кордону. Він в цей час відпочивав. Зараз перебуває під вартою. Його причетність до злочину з’ясовується.

47

За даними франузьких ЗМІ, наркотики досі не знайдені. Ось вам і кращі голівудські сценарії – без жодних жертв, комусь вдалося, винести 50 кг кокаїну з головного управління французької полції.

Це далеко не перший скандал пов’язаний з правоохоронними органами Франції.
У квітні двом офіцерам з відділу, по боротьбі з бандитизмом, були висунуті звинувачення в згвалтуванні канадського туриста. Слідство триває.

А у Великобританії хронічний епілептик, під час вечірньої прогулянки довкола свого будинку, був затриманий трьома полісменами, які скористалися перцевим балоном та повалили його на землю. Офіцери не зрозуміли, що саме в той момент, у жертви стався припадок, який вони трактували, як супротив поліції. Жорстке затримання, спровокувало серцевий напад у чоловіка. Після двох днів перебування у комі, він помер. Розслідування, щодо дій поліції триває.

Нагадую, що це лише події останнього тижня.

Інциденти трапляються усюди. І навіть в країнах Євросоюзу. Міняти потрібно свідомість людей, бо членство в будь-якому аль’янсі нам його не змінить.

Юрій Ромась
Фото Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment