HEALTH STREAM або ПОГОДСЯ, ЗДОРОВО!

In Архів

З початком кожного нового сезону, чи то осінь, зима, весна чи літо ми знову шукаємо нових себе внутрішньо і зовнішньо. Фактори зміни обставин, погоди і зайнятості суттєво впливають на фізичний і емоційний стан, і тут важливо не піддатися спокусі і не дати збій в роботі організму. Надмір або відсутність сну, паління і алкоголь – речі властиві у після відпочинковому періоді, і аби знову увійти в навчально-робоче русло, варто замислитись над способом свого життя.

Перш за все визначте власний приорітет у справах, адже маючи чітке усвідомлення дійсно важливого саме для вас, значно простіше планувати майбутнє і досягати цілей, а от здорові звички дуже потужний інструмент, який діє незалежно від випадку, віку, статі і статусу. Гарне самопочуття як вдала погода,бо і справи робляться краще, і настрій гарніший, і встигаєш більше. А тепер уявіть, що в вашому розпорядженні свій власний гідрометцентр і можливість керувати погодними явищами щодня. Що оберете? Антициклон чи циклон? Незважаючи на позитив вільного вибору в дорослому житті, часом не вистачає сили волі контролювати себе самостійно, тому виробіть мотивацію. Це може бути все що завгодно починаючи з квитка на концерт улюбленого гурту і закінчуючи навколосвітньою подорожжю, головне аби справа дійсно давала вам поштовх до дії.

В щоденному підході до самовдосконалення є чотири основних напрямки : емоційний, фізичний , розумовий та душевний. Одночасно рухаючись у кожному з них можна досягти гарних результатів і втілити задумане. Сучасний темп життя вимагає великої концентрації і, так би мовити цезарських навичок, а оскільки частіше нами керують емоції, їх потрібно вміти контролювати. В цьому може гарно допомогти щоденна коротка медитація, або просто час проведений на самоті в приємному місці. Єдина умова – це внутрішній діалог, спрямований на виявлення невирішених питань. Розв’язавши уявні вузлики думок, ви відкриєте для себе простір нових ідей і станете більш впевнено приймати рішення.

Наступний момент – фізичне здоров’я. Тут все просто. Починати варто з розуміння, що тіло – це ніби квартира, яку вам подарували, і ви тут не орендатор, а постійний власник, тож добробут і порядок залежать від вас. Правильне харчування має відповідати сезону, адже організм здебільшого сам знає чого йому бракує і подає відповідні знаки. А також не забувати про фізичні навантаження, які б відповідали інтересам і підвищували настрій. Пробіжка, тренажерний зал, ранкова зарядка, танці та ще безліч видів спорту. Гарна фізична підготовка – запорука відмінного самопочуття і впевненості у собі, а також це дійсно класно, коли відчуваєш сили підкорити 10 поверхів без задишки. На повне відновлення організму потрібно 3 місяці, тож поставте собі мету, а потім матимете можливість порівняти результати і справити нове враження на оточення.

Наступні 2 напрямки нероздільно пов’язані між собою. Тренування мозку такі ж важливі, як і тренування тіла, аби впевнитись, подивіться на бабусь і дідусів, які вперто розгадують кросворди до останнього слова і вирішують складні ребуси. Світле мислення і швидкість реакції наслідок щоденної праці над собою. Читайте побільше книжок, аналізуйте, дивіться документальні фільми та записуйтеся на інтерактивні курси вивчення мов. Душу ж варто лікувати відчуттями і враженнями. Просто пригадайте, що саме приносить вам найбільше задоволення і виділіть для цього час, побільше спілкуйтесь з рідними і друзями, адже всі ми люди і потребуємо підтримки.

Здоров’я – це не тільки фізичне явище, це ціла філософія життя, і тут кожен вільний вигадувати власні правила, аби тільки вони дійсно працювали і приводили до мети. Бути здоровим чудово усіх кутів бачення, це так ніби ви маєте депозит в який вкладаєте кошти а потім отримуєте відсотки. І чим більший ваш внесок, тим більше отримаєте. Життя у 21 столітті відрізняється від печерних умов, і наврядчи кожен може дозволити собі прокидатись з першими променями сонця і лягати на заході, проте компроміс керує світом, тож робіть правильний вібір. Бо здорОво жити – це здОрово! Правда ж?

 

Наталія Дзятківська

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment