Виставка “Майдан. 50 найкращих фото”

In Архів

10 вересня у Львові на другому поверсі міської Ратуші розпочалась виставка “Майдан. 50 найкращих фото”. Вона триватиме до 15 вересня.

hCP3bbLZZTY

Під кожною світлиною прикріплені таблички із назвою , історією створення та інформацією, кому вони тепер належить. Таблички написані українською та англійською мовами. Фото для виставки обирали з понад 6 тисяч робіт. Відбір проводила не лише комісія, а й звичайні громадяни. “Обрати було складно, адже багато професійних фотографів надсилали свої світлини,” – розповів Антін Мухарський.

Читаючи інформаційні таблички під фото, можна помітити, що усі вони знаходяться у приватних зібраннях видатних закордонних діячів , таких як : Пауло Коельйо, Папа Римський Франциск, Брюсс Уілліс, Девід Камерон, Королева Великобританії Єлизавета II , Барак Обама, Квентін Тарантіно, Арнольд Шварценеггер, Джон Вільям Еш, Джордж Клуні, Ангела Меркель, Мадонна. Це свідчить про інтерес іноземців до подій, які відбуваються на території України.

FL7-qnYxqSA

Кожне фото має свою історію та живе своїм життям. Світлини просякнуті щирістю, вони змушують захоплюватись та співпереживати. На них зображені і мітинги на Майдані, і коктейлі Молотова, і вогонь, і кохання, і діти. Цей вир подій переносить нас в інший світ, в якому варто затриматись хоча б на час перегляду.

htHFo9W0kWE ngPBhcU3zbM O5b8qEB4Be8 PIK7d6b0uDw

QSWNVQHBjcc

 

Ірина Ухіна

Фото автора

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment