Нова легенда чи початок кінця відомому яблуку

In Архів

Традиційно, 9 вересня 2014 року, у знаменитому місці, в якому 30 років тому Стів Джопс представив революційний Macintosh компанія Apple презентувала нові гаджети iPhone 6 i iPhone 6 plus, а також тренд останніх років, який започаткував їхній найбільший конкурент Samsung, розумний годинник під назвою iwatch. В перший же день Інтернет “затріщав” статтями критиків , Інтернет-оглядами і обговореннями в блогах, що ж являють собою нові пристрої від Купертинівців.

Від того часу минув ледь не тиждень.

Відверто кажучи, світ поділився на два табори. Одні говорять про те, що iPhone 6 i iPhone 6plus є революцією в світі сучасних технологій, інші ж, що це повільне завершення історії Apple.

Про те, чому одні називають нові “яблучка” революцією, говорити не варто. Так говорили про всі нові пристрої від цієї компанії. А от те, чому їх вважають ” початком кінця” безумовно варте уваги.

Ще за життя Засновник Аpple , Стів Джопс, говорив, що розмір їхнього смартфона є оптимальним, і збільшувати їх ніхто не збирається, а зроблять ставку на новітні технології, не зважаючи на те, що в світ вже вийшли пристрої із діагоналлю екрана в 4,7 і більше проти apple-вського 4,3 дюйма.

Після загибелі знаменитого винахідника, говорили про те, що Стів розписав бізнес план компанії на найближчі 5 років, і що компанія стовідсотково буде дотримуватися даного їм плану.

Минуло три роки від смерті Стіва, і що ми бачимо, 4,7 і 5,5 дюймові смартфони Аpple. Слід зазначити, що нова iOS8 і інші нововведення в новинках, традиційно залишились на висоті. Проте чому Джимі Кук ( новий директор компанії) відійшов від ідеології Джобса і всеж наростив кілька зайвих сантиметрів, вже, своїм дітищам? В цій, на диво, рівносильній дискусії всі зійшлися на двох варіантах. Або Аpple не витримує конкуренції таких світових гігантів як Samsung, lg, Motorola та ін. Або геній Стів все ж помилився, сказавши що людям не потрібні більші смартфони і Аpple відстала від вище названих конкурентів на , мінімум, три роки, і зараз намагається хоч якось вижити в світі високих технологій і копіює винаходи конкурентів поклавши хрест на ідеології засновника компанії.

Очевидно, якщо правдою виявиться перше припущення, то улюбленому яблуку прийде кінець через кілька років. Якщо ж друге, то ми вже, напевно, ніколи не побачимо нове творіння американської легенди Аpple унікальним, нічим не схожим на все інше, що є на ринку, таким , яким ми звикли бачити Аpple протягом останніх трьох десятиліть.

І на остаток залишився Іwatch.

Все, що можна про них сказати, це те, що це звичайнісінький годинник синхронізований із пристроями компанії, який не відрізняється ні дизайном, ні іноваційністю, нічим від тих, які ми бачимо на полицях магазинів вже два останні роки.

Особисто мене, засмутила цьогорічна презентація Apple. Проте, залишається тільки надіятись на те, що в найближчому часі Apple дасть традиційного ляпаса конкурентам і вкотре виведе світ смартфонів на новий рівень.

 

Василь Бежук

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment