Медитативна музика галицької кухні

In Архів

Насолодитися співом і смаколиками ,які готували прекрасні і чудові Юрко Винничук, Мар’яна Савка, і двоє вокалістів Ярослав Нудик і Андрій Капраль із Піккардійськї Терції можна було у Копальні кави 13 вересня.

Весь простір літньої тераси був заповнений людьми,які з нетерпінням чекали майстер-класу від митців вже не тільки красного письменства і музики,а вже й кулінарної майстерні. Презентація книги була б не презентацією,коли б не готували біґос і смачненькі гарячі канапки. Під приготування кулінари співали пісень, розмовляли, жартували, були як вдома. Звучали народні пісні. А коли хлопці-піккардійці приготували канапки – їх можна було виграти. Конкурс полягав у вгадуванні тих, хто ввійшов до книги «Галицька кухня», адже ніхто раніше не читав її, бо презентували її якраз у копальні кави. Тих 8 канапок розійшлись із  шаленою швидкістю, бо аромат настільки вабив, що всі швидко нагадували імена відомих людей, щоб насолодитися смаколиками.

Юрко Винничук каже, що давно займається колекціонуванням різних рецептів від різних людей, але сама ідея виникла у мережі ресторанів Fest. В цій книзі немає дуже екзотичних страв, приміром як качка в бананах чи ще щось. Тут дуже прості рецепти ,які можуть приготувати всі. Також у планах Юрія Винничука видати кулінарні книжки для тих у кого дві ліві руки і хто не вміє готувати, щоб розжувати їм все, але не така товста як ця.

Галицька кухня містить значно більше ніж фото та рецепти. Вона містить різні історії, цікаві місця у Львові, ресторації…

Хлопці ділилися своїми кулінарними секретами і улюбленими стравами. Ось наприклад вусатий любить фарширований перець, у Андрія – перлову зупку, яка готувала його бабка, але любить смачно поїсти, а улюблена страва пана Винничука є палюшки, те саме що ліниві вареники. Хлопці кажуть ,що національна кухня,себто українська завжди їм найсмачніша , ніж будь-яка інша.

IMG_5349 IMG_5355 IMG_5370 IMG_5385 IMG_5405 IMG_5409

 

А в кінці всіх учасників пригостили біґосом від шеф-кухаря Юрка Винничука і його помічників. Було дуже смачно. Всі були задоволені. Побільше би таких майстер-класів і презентацій книжок.

Діана Горбань

 

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment