У Львові ще один футбольний скандал

In Архів

Все більше серед користувачів інтернету набирає популярності український футбольний скандал, який , схоже, майже вичерпаний.

Нагадаю, неприємний   інцидент стався у матчі «Шахтар»-«Порту», що проходив 30 вересня на львівській «Арені Львів»: вболівальники із сектору ультрас   викинули на поле запалений фаєр, чим викликали негативну реакцію не лише   організаторів, а й усієї львівської публіки, що прийшла в той день на стадіон. Такі випадки регулярно фіксують у італійському та турецькому чемпіонатах. Однак, юзери у інтернеті обговорюють зовсім інший момент: коли українські ультрас розмістили великий банер з написом « UEFA – WecareaboutRussia» ( УЄФА – Ми піклуємося про Росію). Таким чином вболівальники висловлюють свою позицію проти   рішення УЄФА, який надав Санкт-Петербургу право на проведення кількох матчів Євро-2020.

Кажуть, що на таке рішення вплинули   чималі гроші їхнього російського партнера – «Газпрому». То ж активні користувачі всесвітньої мережі почали обговорювати, яким буде покарання для українського клубу і міста.

До речі,   дещо схоже випробування Львів вже проходив, і тоді   за расистські вигуки у місті заборонили   проводити матчі кваліфікації на ЧС. Тепер усі балачки в інтернеті   доходили до того, що на цей раз Львову можуть заборонити   приймати вже   єврокубкові матчі. Особливо цю тему підігрівали наші «чуйні» сусіди з Росії, для яких ця подія, немов свято всеросійського масштабу.

Якими б ці розмови не були, УЄФА не може заборонити Львову приймати євроматчі   навіть через одну просту причину:  кілька місяців тому   схожа ситуація відбулася на матчі польського ФК « Легія», чиї фанати   вивісили   банер з образою у бік УЄФА. Ті в свою чергу   оштрафували клуб і заборонили вболівальникам сидіти в секторі ультрас. То ж якщо   зараз в УЄФА наважаться на рішення про заборону єврокубків у Львові, то як вони виглядатимуть в очах футбольних прихильників зі всього світу?

Через кілька днів після матчу з’явилась інформація, що УЄФА обмежився забороною   банерів схожого типу( з російськими триколорами та   провокативними лозунгами) , але ця інформація не є офіційною. То ж з нетерпінням очікуємо на   подальший розвиток подій.

Віталій РОМАНЮК

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment