Елон Маск анонсував … «D» та «дещо ще»

In Архів

​ Елон Маск, глава Tesla і декількох інших успішних компаній, опублікував у своєму мікроблозі тизер потенційно нового електромобіля або пов’язаної з ним технології.

На своїй сторінці в Twitter американський підприємець написав, що «презентація« D »відбудеться 9 жовтня», тобто на наступному тижні.

Користувачі дивуються, що за слово ховається за таємничою буквою. Одні читачі припустили, що це може бути новий електричний автомобіль з бортовою системою допомоги водієві, інші помітили схожість моделі на тізері з попередньою моделлю Model S.

Імовірно, мова може йти про систему контролю швидкості, систему попередження про зміну смуги руху та системі автоматичного гальмування. В повідомленні Маска також згадується «дещо ще», окрім «D».

Пізніше після низки неоднозначних коментарів його сторінка оновилася новим повідомленням: Люблю Інтернет.

Що означає «D», автомобіль або технологію? До цих пір це залишається загадкою. Деякі користувачі розгледіли на зображенні букву «Р» замість «D», але знову ж таки, не змогли пояснити її значення. Tesla teaser D Один з учасників форуму Reddit насмілився припустити, що Елон Маск збирається анонсувати технологію допомоги водієві, призначену для вже випущених автомобілів Tesla: На тизерної зображенні демонструється Model S, чий передок оснащений датчиками і устаткуванням для Driver Assist.

Між тим на інших форумах, присвячених діяльності Tesla, припустили, що компанія анонсувала автомобіль з повним приводом. У липні цього року Tesla представила Model 3, більш доступну версію свого електромобіля. В США вона була оцінена в 35 000 доларів.

Тоді ж Маск висловив своє невдоволення щодо неможливості використовувати в назві своєї нової моделі букву «Е» через заперечення з боку Ford. Як він пізніше зізнався, зайнята іншим виробником буква потрібна була йому для «сексу».

Попередні моделі Tesla називаються Model S і Model X. Якщо додати сюди Model E, то вийде тріо «SEX».

Tesla Model S З недавнього інтерв’ю Маска автомобільному журналу Auto Express: Ми збиралися назвати нову модель «E», але Ford подав на нас до суду, заявивши, що сам хоче використовувати Model E. Спроба Ford вбити «SEX» – це просто безумство. Тому нам доведеться придумувати іншу назву. Чи може новий тизер якось бути пов’язаний з самоврядним автомобілем Tesla? Цілком імовірно. Як би там не було, таємниця букви «D» буде розкрита на наступному тижні. Слідкуйте за новинами на нашому сайті!

 

Василь Бежук

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment