Маніпуляції свідомістю громадян: Добродомов та Мисик

In Архів

4155-20-1
Що зроблять циніки для того, аби потрапити до влади? Все що завгодно!
Позачергові вибори до парламенту 2014 відзначаються тим, що поруч із реально чесними людьми, комбатантами АТО, учасниками Майдану йдуть “пройдисвіти-неполітики”.Пам`ятаєте, як я закликав остерігатися псевдогромадськість? Тепер пожинаємо реальні плоди.
У Львівській області з`явилися надістоти – непогрішні “псевдогромадські активісти” Дмитро Добродомов та Андрій Мисик, – два політики-невдахи. Перший від УДАРу, другий – від ПОРИ.
Пам`ятаєте приказку “Для кого війна, а для кого – мама рідна”? Десь так приблизно мислять згадані вище дві надістоти. Ще з початків Євромайдану у Львові пам`ятаю, як ці два шахраї вирішили використати політичний тренд на свою користь. Замість того, аби об`єднувати спільноту, вони вирішили її роз`єднувати.

Для цього ці два шахраї озброїлися гаслом “Геть – політиків з Майдану”. Маючи потужний інформаційний ресурс ЗІК (популярний львівський телеканал), вони досягли певного впливу на аудиторію, коли всі вади режиму Януковича перекладали на політиків. Прикол полягає у тому, що обидва є політиками-невдахами, які мали особисті образи на партії-конкурентів, хоч і з опозиційного середовища. Коли на Львівському Євромайдані розпосюджувалася декларацію про відмову балотуватися до органів влади і таким чином продемонструвати свою незаангажованість, ці двоє звичайно, що відмовилися. Адже переслідували зовсім інші цілі. І коли усі львів`яни їздили на підтримку Майдану до Києва, Добродомов і Мисик не злазили з телеекранів.

завантаження
Потім сталася ще одна цікава подія. 25 листопада 2013 року Львівська обласна рада взяла на себе відповідальність за революційні події на Львівщині і утворила в перші дні Координаційний штаб. Головою штабу став свободівець Петро Колодій. Що примітно, цей штаб був утворений за лічені години, коли стало зрозуміло про всю небезпеку зміни курсу Януковича від Європи до Азії. Туди увійшли всі представники політичних партій і громадських організацій.Місяць з лишком по тому шахраї Добродомов і Мисик створили свій альтернативний штаб – Комітет Майдану Львівщини. Адже вони ж не управляли Координаційним штабом. Раптово в інформаційному просторі відбулася зміна. Всі акції на Євромайдані почали “координувати” два політики-невдахи)))))

Потім, коли Янукович зі своєю бандою втекли за кордон, у суспільстві гостро виникла потреба люстрації всіх прислужників режиму. Координаційний штаб Львівської області утворив так Тут же два пройдисвіти підхопили цю ідею і створили свій власний Люстраційний комітет, який почав “люструвати” недружніх їм політиків, а не справжніх ригів. До кола друзів Добродомова і Мисика увійшов, для прикладу, екс-регіонал Іван Спринський.

Окрім інформаційного ресурсу телеканалу ЗІК (власник якого до речі невідомий і зареєстрований на Кіпрі), пройдисвіти Добродомов і Мисик понаутворювали ряд псевдогромадських організацій. Наприклад, Народний контроль під керівництвом Мисика. Основна задача полягала в тому, щоб відмежуватися від чинних партій і припіднести себе красивих на блюдечку.

Відмежуватися, на жаль, горе-”неполітикам” так і не вдалося). Адже стрімко набирав рейтинг ультрарадикальний політик Олег Ляшко. І тут наші антигерої чітко вловили тренд. Обоє вступили до Радикально партії Ляшка. Мисик отримав прохідне 27-ме місце у списку Ляшка. А Добродомов, куди крупніший кандидат, заручився підтримкою декількох політичних сил – Ляшка, Гриценка, Порошенка і балотується по Сихівському округу м. Львова.

Оригінал за посиланням: http://dosie-kompromat.livejournal.com/4092.html
фото: Інтернет
Loading Facebook Comments ...

1 Comment

Submit a comment