Лотерея Green card – зелене світло в Америку!

In Архів

Нещодавно розпочалась реєстрація на участь у лотереї диверсифікаційних віз до Америки «Greencard». Отримати зелену карту, а відповідно право на проживання та працевлаштування в США щороку прагнуть понад 9 тисяч українців, однак далеко не всім вдається правильно оформити заявку на участь, а деякі навіть стають жертвами інтернет-шахраїв.

Лотерея «Грін кард» проводиться щорічно за підтримки Державного Департаменту США. Реєстрація на участь відбувається в електронному режимі та триває протягом 30 днів (з початку жовтня до початку листопада). Стати учасником розіграшу можуть громадяни країн, у яких кількість емігрантів до Америки не перевищує 50 тисяч. Також охочі отримати зелену картку повинні мати повну середню освіту або стаж роботи два роки за спеціальністю, що потребує мінімум двох років відповідного навчання.

Заповнення анкети на участь – найважливіший та найскладніший етап у лотереї. Часто, аби не витрачати на це часу, та, боронь боже, чогось не наплутати, потенційні учасники розіграшу, звертаються до візових агентів за допомогою в реєстрації. Звісно, такий вихід із ситуації можливий, але краще робити це самостійно, не витрачаючи грошей на візових посередників, які до того ж не мають акредитації Державного Департаменту США на надання подібних послуг.

Якщо ви все-таки, вирішили реєструватись самостійно, будьте уважні – мережа Інтернет прямо таки кишить різноманітними сайтами, на яких нібито можливо подати заявку на участь в розіграші. Насправді ж ресурс для реєстрації на «Грін кард» – лише один – офіційний сайт лотереї www.dvlottery.state.gov. , а подання заявки є безкоштовним. Інші ж сайти за додаткову плату пропонують не лише заповнити вашу анкету, але й підвищити шанси на виграш. Посприяти у виграші грін-карти вони не можуть, адже переможці визначаються методом випадкового компютерного відбору. Отож, варто знати, що заповнення анкети є безкоштовним та можливе лише на офіційному сайті лотереї www.dvlottery.state.gov.

Заявку можна подати лише один раз протягом року, її повторне подання не збільшить ваших шансів у розіграші, а навпаки дискваліфікує. Під час заповнення анкети необхідно уважно надавати особисті паспортні дані, інформацію про освіту та довід роботи. Також, важливо не пропустити поле, у якому потрібно вказати ще й дані про вашу родину (чоловіка, дружину та дітей віком до 21-го року). В анкеті ви маєте вписати ще й адресу в США, куди надсилатимуть грін-кард у разі виграшу. В Україні ви отримаєте лише еміграційну візу, карту надсилатимуть вже до Америки за вказаною вами адресою.

По закінченню реєстрації обов’язково потрібно записати свій номер підтвердження (conformationnumber). Він необхідний для перевірки статусу заявки: лише таким чином можливо дізнатися, чи є вона виграшною. Організатори лотереї не надсилають електронних сповіщень про виграш на електронну пошту. Подібні повідомлення в інтернет ні що інше, як витівки шахраїв: ви нібито стаєте переможцем і маєте оплатити оформлення візи. Дізнатися про виграш у лотереї можна тільки завдяки вищезгаданому номеру підтвердження на офіційному сайті лотереї!

Якщо ви ввели свій сonformationnumberта дізналися, що стали переможцем, наступним етапом є підтвердження вашої відповідності вимогам лотереї. У консульстві США в Києві ви маєте надати особисті документи: свідоцтво про народження, паспорт, свідоцтво про освіту чи 2-річний стаж роботи, а також довідку з міліції та військкомату. Необхідно пройти щей медичне обстеження в лікарні при консульстві в Києві.

Виконавши усі ці вимоги і можете починати пакувати валізи та розправляти крила для великого польоту через океан. За показниками статистики найбільше українців емігрують до штатів Нью-Йорк, Іллінойс, Нью-Джерсі та Пенсільванія.

Американська мрія – здійсненна, варто лише випровувати себе на удачу!

Юлія Лисенко

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment