Tesla показала повнопривідний електромобіль з автопілотом

In Архів

Незважаючи на очікування, TeslaMotors НЕ представила самоврядний автомобіль, але показала ряд технологій, які спростять управління автомобілем і підвищать безпеку водіння.

У п’ятницю вранці глава компанії Елон Маск презентував те, що приховувалося під буквою D. Компанія Tesla представила оновлену модель Model S з повним приводом, надшвидким розгоном і новими автономними функціями безпеки.

Американський виробник електрокарів показав P85D-версію свого популярного електричного седана в аеропорту каліфорнійського міста Хоторн в присутності сотень власників автомобілів Tesla, журналістів і спеціальних гостей, пише Re / code. Model S P85D Нові функції автопілота включають можливість адаптуватися під швидкості, зазначені на дорожніх знаках, а також безпечно перебудовуватися на сусідню смугу руху.

В цьому автомобілю допомагає радіолокаційна система далекого дії, ультразвукової сонар, камера з функцією розпізнавання зображень і GPS, повідомив Маск.

Решта функцій безпеки аналогічні тим, які вже використовуються в автомобілях високого класу – це система допомоги руху по смузі, адаптивний круїз-контроль, автоматичне гальмування і парковка без участі водія. Маск також заявив, що очікує появи у продажу повноцінних самоврядних автомобілів, таких як тестує Google на каліфорнійських дорогах, протягом найближчих 5-6 років.

Однак Tesla НЕ єдина компанія, форсує появу автопілота в автомобілях.

Так, Cadillac з опцією «Super Cruise», Mercedes-Benz S550 і BMW X5 SUV можуть самостійно триматися центру смуги руху та підтримувати безпечну відстань.

Повнопривідний седан Model S з двома двигунами вийде в трьох конфігураціях: 60D, 85D і P85D. Версія P85D почне поставлятися покупцям в грудні за ціною 120 170 доларів, 60D і 85D – в лютому за ціною 97 570 і 89 570 доларів, відповідно.

Топова версія P85D здатна прискорюватися від 0 до 100 км / год приблизно за 3,2 секунди, що під силу таким суперкарам, як Bugatti, Lamborghini, McLaren, Ferrari і Porsche.

Однак, на думку деяких експертів, повного приводу недостатньо, щоб конкурувати з такими топовими виробниками, як Audi, BMW, Jaguar і Mercedes-Benz.

Сучасні всесезонні шини забезпечують надійне зчеплення з мокрою або засніженій дорогий, що робить повний привід більше розкішшю, ніж необхідністю, навіть в регіонах з холодним кліматом. Тим не менш самодостатні покупці готові платити за додаткові технології, які підвищують впевненість і дають відчуття безпеки на дорозі. Очевидно, що технологія «Dual-motor» є необхідністю перед виходом повноцінного позашляховика Model X.

 

Василь Бежук

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment