Tesla показала повнопривідний електромобіль з автопілотом

In Архів

Незважаючи на очікування, TeslaMotors НЕ представила самоврядний автомобіль, але показала ряд технологій, які спростять управління автомобілем і підвищать безпеку водіння.

У п’ятницю вранці глава компанії Елон Маск презентував те, що приховувалося під буквою D. Компанія Tesla представила оновлену модель Model S з повним приводом, надшвидким розгоном і новими автономними функціями безпеки.

Американський виробник електрокарів показав P85D-версію свого популярного електричного седана в аеропорту каліфорнійського міста Хоторн в присутності сотень власників автомобілів Tesla, журналістів і спеціальних гостей, пише Re / code. Model S P85D Нові функції автопілота включають можливість адаптуватися під швидкості, зазначені на дорожніх знаках, а також безпечно перебудовуватися на сусідню смугу руху.

В цьому автомобілю допомагає радіолокаційна система далекого дії, ультразвукової сонар, камера з функцією розпізнавання зображень і GPS, повідомив Маск.

Решта функцій безпеки аналогічні тим, які вже використовуються в автомобілях високого класу – це система допомоги руху по смузі, адаптивний круїз-контроль, автоматичне гальмування і парковка без участі водія. Маск також заявив, що очікує появи у продажу повноцінних самоврядних автомобілів, таких як тестує Google на каліфорнійських дорогах, протягом найближчих 5-6 років.

Однак Tesla НЕ єдина компанія, форсує появу автопілота в автомобілях.

Так, Cadillac з опцією «Super Cruise», Mercedes-Benz S550 і BMW X5 SUV можуть самостійно триматися центру смуги руху та підтримувати безпечну відстань.

Повнопривідний седан Model S з двома двигунами вийде в трьох конфігураціях: 60D, 85D і P85D. Версія P85D почне поставлятися покупцям в грудні за ціною 120 170 доларів, 60D і 85D – в лютому за ціною 97 570 і 89 570 доларів, відповідно.

Топова версія P85D здатна прискорюватися від 0 до 100 км / год приблизно за 3,2 секунди, що під силу таким суперкарам, як Bugatti, Lamborghini, McLaren, Ferrari і Porsche.

Однак, на думку деяких експертів, повного приводу недостатньо, щоб конкурувати з такими топовими виробниками, як Audi, BMW, Jaguar і Mercedes-Benz.

Сучасні всесезонні шини забезпечують надійне зчеплення з мокрою або засніженій дорогий, що робить повний привід більше розкішшю, ніж необхідністю, навіть в регіонах з холодним кліматом. Тим не менш самодостатні покупці готові платити за додаткові технології, які підвищують впевненість і дають відчуття безпеки на дорозі. Очевидно, що технологія «Dual-motor» є необхідністю перед виходом повноцінного позашляховика Model X.

 

Василь Бежук

Loading Facebook Comments ...

3 Comments

 1. Любому креативному человеку есть что продемонстрировать многолюдной аудитории. Это практические занятия по программированию, урок пения или языка, профессиональный тренинг, правовая рекомендация. Онлайн трансляция интересного ролика заинтересует подписчиков сайта и позволит заработать солидный заработок.
  За что люди охотно отдадут деньги? За доступ к полезной видеотрансляции, право задавать вопросы ведущему. Пользуются хорошим спросом профессиональные уроки с демонстрацией полезных навыков, обучающие курсы. Создание и показ сюжета заказывают мастерам – тогда результат гарантирован!
  веб конференция

 2. Любому креативному профессионалу есть что продемонстрировать большой аудитории. Это практические занятия по уходу за детьми, урок игры на музыкальном инструменте или немецкого, профессиональный тренинг, юридическая рекомендация. Онлайн трансляция высококачественного ролика заинтересует аудиторию и даст возможность получить максимальный доход.
  Когда пользователи охотно отдадут деньги? За допуск к оригинальной онлайн трансляции, право спрашивать тренера и получать ответ. Пользуются повышенным спросом профессиональные уроки с презентацией полезных навыков, обучающие курсы. Создание и выпуск видео поручают мастерам – и успех гарантирован!
  видеосъемка онлайн

 3. Каждому творческому профессионалу есть что показать большой аудитории. Это практические занятия по уходу за детьми, урок вышивания или языка, профессиональный тренинг, учебная рекомендация. Видеотрансляция грамотного ролика заинтересует подписчиков сайта и позволит получить солидный доход.
  Когда зрители охотно отдадут деньги? За доступ к уникальной онлайн трансляции, возможность спрашивать тренера и получать ответ. Пользуются постоянным спросом качественные сюжеты с демонстрацией полезных умений, обучающие видео. Организацию и выпуск сюжета заказывают мастерам – тогда результат обеспечен!
  трансляция видео на сайте

Submit a comment