Останній велозаїзд сезону!

In Архів

Здається, що велосезон вже закінчується?
Похмурі дні і погана погода затьмарюють твій настрій?
Не пропусти ще один велозаїзд у цьому сезоні!
Велозаїзд має на меті звернути увагу львів’ян на чимало проблем. В першу чергу, організатори хочуть, щоб велосипедисти уважніше ставились до безпеки на дорогі. Кожеш з нас має бути відповідальним під час їзди, саме тому всі учасники будуть у шоломах та яскравому одязі. Окрім того , маршрут планується по вело доріжках, а, як відомо, у нашому місті це майже неможливо. Така мета заходу не випадкова – необхідно продовжити лінію велодоріжок у Львові, тому що їзда по тротуару чи дорозі є небезпечною як і для самого велосипедиста, та і для інших учасників руху. Ну і, звісно, хочеться звернути увагу львів’ян, що велосипед – це екологічний, економічний і корисний вид транспорту. Чим краще наше місто буде підлаштоване до такого виду пересування, тим більше людей з радістю замінять інший транспорт на велосипед.

Для участі у велозаїзді тобі потрібно:

  1. Заповнити анкету http://goo.gl/forms/qiSRNCBqhj Одним з пунктів анкети є зобов’язання прочитати основні правила дорожнього руху для велосипедистів, поруч з яким учасник ставить позначку, що ознайомлений з правилами.
  2. Сісти на свій зручний велосипед та приїхати на місце зустрічі
  3. Крутити педалі у веселій та дружній компанії
  4. Не забудь про безпеку! Тобі знадобиться захисний шолом та яскравий верхній одяг. Організатори обіцяли допомогти, якщо у тебе нема спеціального вбрання, не соромся звернутись по допомогу.

Велозаїзд відбудеться 25 жовтня, зустріч о 13:30 на площі біля музею Русалки Дністровою (вул. Коперника, 40). Детальний маршрут можна побачити на фото.

6O6pwLQWra0

Більше інформації можна дізнатися тут: https://vk.com/cycle.race
Або ж можна безпосередньо зателефонувати одному з організаторів: Романа Куспись 0637276822 https://vk.com/id12301855https://www.facebook.com/Romashyk Максим Драч 0637276825 https://vk.com/masdarkhttps://www.facebook.com/maksym.drach

 

 

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment