Україно, ти хвора!

In Архів

Дивлюсь на результати виборів, і згадую Майдан.  Згадую завдяки кому і чому відбулись ці вибори. Адже саме Майдан вимагав усунути Януковича і переобрати раду.  Дивлюсь на результати виборів і розумію, що цю країну і цей народ не навчили ні смерті Небесної сотні, ні війна, ні кров.

mzLRc7PXDkg

 

Знову біомаса голосує за регіоналів, за вбивць, за своїх господарів. «Звільнені» Слов’янськ і Маріуполь дають перше місце тим, за чиїм потиранням знищували їхні міста. Загалом по Донецькій і Луганській областях тотально перемагають регіони. Виявляється мало бомбили, чи як?  Як можна обирати тих, хто тебе вбивав? Україно, ти хвора! Харків без Леніна все одно віддає всю мажоритарку регіонам, там теж на першому місці Апазиційний блок.  Призначений Порохом Бєня, на такій «патріотичній» Дніпропетровщині зливає майже всі округи і список теж регіонам. Те саме у Запоріжжі (1 місце регіони), Одесі і Миколаєві (друге), Херсонщині (третє). Україно, ти хвора! Ти обрала тих, хто вбивав твоїх дітей і руйнував твоє житло!

За результатами виборів можна чітко визначити кількість сексуальної меншини, яка в народі зветься простим словом – підараси. Виявляється таких у нас близько мільйона і 200 тисяч!!! Як можна голосувати за того, хто в час коли матері з війни зустрічають своїх синів у трунах знімає на війні постановочні сюжети і реклами? Як можна голосувати за того, який БРАВ В РОТ, і ЧПОКАВСЯ В ДУПУ і понабирав в список собі подібних. Роман Шухевич певно перевернувся в гробу, коли дізнався що його син підписався під бойового підараса. Вас розвели, пане Шухевич, або ви самі себе розвели. Маразм «крєпчаєт». Україно, ти хвора!

Ти обираєш олігархів Порошенка, слухаючи маячню про необхідність більшості для президента, і міфи про реформи. Але ти не задумуєшся, що більшість йому потрібна не для того, щоб тобі краще жити, а для того, щоб він жив по новому. І його два заводи в Росії працювали на повну. А ви воюйте. Хтось обіцяв закінчити війну зі кілька днів, коли стане президентом, і платити воякам по 1000 гривень за день. Не пригадуєте хто?

Банально, заїжджено, але – Майдан стояв не для того! Я пробув там три місяці, і я знаю тих, хто був поруч зі мною! Я бачив там, протягом Майдану і вночі, і вдень, і тоді в готелі Україна, поміж тіл мертвих і поранених, нелюбиму вами, заздрісники, Ірину Фаріон. Але я ні разу не бачив там Ірину Подоляк. Не діло «великих» по Майданах їздити. Але ти, Львове, голосуєш за Подоляк. Фаріон погана, вона ж там за українську мову бореться, а Подоляк класна, вона в солідарність з тими, хто не розуміє української на владному рівні разом зі своїм боссом Садовим російською говорять. Львове, ти хворий!

Я бачив на Майдані ще одну вашу нелюбов – Ірину Сех і брата Тягнибока Андрія. Але я ні разу не бачив там олігарха Лопушанського, теж з команди педика Ляшка. Ти обираєш олігархів Дубневичів, а не обираєш їхніх конкурентів – майданівців і бійців АТО. Львове, ти хворий!

Я бачив на Майдані міліонера Кривецького, але я ні разу не бачив там міліонера Садового.  Але Кривецький поганий, він ж витрачає 40 мільйонів доларів на спорядження для армії, а Садовий хороший, він тратить вдвічі більше на рекламу. Україно, ти хвора!

Ти купуєшся на розповіді баклажана Кості Грішина, це той, що Семенченко, це той сцикун якому за зрадництво і Іловайський котел хочуть натовкти пику всі, хто з ним воював. Але ти не голосуєш за «кіборгів» з Правого Сектора, які воюють в аеропорті Донецька. Україно, ти хвора!

Україно, ти хвора! Україно, ти не голосуєш за «Свободу», за тих, хто єдині у Верховній Раді стовідсотково виконували вказівки Майдану.  Україно, ти не голосуєш за тих, хто був комендантами будівель під час Майдану. Ти не голосуєш за партію, членів якої було найбільше на всіх акціях Майдану, які стояли у перших рядах, йшли під кулі і гинули (18 свободівців загинуло 18-22 лютого). Ти не голосуєш за партію, депутати якої були з тобою під час усіх навал Беркуту. Ти не голосуєш за тих, хто виконав найбільше обіцянок і був найкориснішим та найдисциплінованішим в Раді.

Україно, ти забула, що саме свободівець Кошулинський провів засідання Верховної Ради, коли голосували за відставку Януковича. Ти забула, що тільки «Свобода» боролась з комуністами і похоронила їх на цвинтарі історії. Ти забула, що закон про люстрацію це свободівський закон. Ти ж цього хотів, Майдане? «Свобода» виконала, а її викинули.  За свободу борються одні,а країною керують інші.

Якщо хтось скаже, що Макітра, це ти хворий, то нехай підійде і плюне мені в лице і скаже де неправда. Нехай плюне на могилу героїв Небесної Сотні, які воювали за Україну без олігархів, а ви обрали тих олігархів депутатами. Не було б Небесної сотні, не було б ніяких виборів. І не було б цього шансу, демократичного, вибрати собі майбутнє. На жаль Україна вибрала хворе майбутнє. Герої Майдану дали тобі можливість, Україно, ЖИТИ, а ти її загубила, і ти знову існуватимеш. Ти зрадила Майдан, Україно.

Україно, ти повернулась знову у часи без свободи. Ти зробила свій вибір і тобі з цим жити. Ти хвора, Україно, смертельно хвора. В тебе рак мозку. Він не лікується. Пухлини ампутують.

 

Святослав Макітра

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment