Динамо – Карпати. «Кубок Львову»

In Архів

«Кубок Львову» – з таким гаслом кожен рік фанати «львівських левів» супроводжують у кубкових матчах свою команду.

В умовах ситуації, яка склалась цього року в чемпіонаті України, матчі за кубок України відбуваються з двох поєдинків. В першому матчі у Львові київська команда здобула мінімальну перемогу з рахунком 0-1 (Лукаш Теодорчик, 4 хв.) та отримала перевагу перед матчем відповіді. Вдома лишилось тільки закріпити результат.

Вболівальники обох команд  були в очікувані цікавого та захоплюючого поєдинку, в якому клуби покажуть свою міць.

Команда Сергія Реброва після поразки у попередньому матчі Ліги Європи в Данії з рахунком 0-3 повинна би була виходити з бажанням реабілітуватись перед власними вболівальниками. Наставник команди зробив висновки з поразки і здійснив декілька змін. Вийшов на поле Євген Хачіріді, що відновився після травми, а основному на сьогодні центральному оборонцю, Даніло Сілві, дали відпочити. На флангах оборони зіграли Віда та молодий Бурда, якому тренерський штаб і надалі довіряє. Експериментом стало хіба що, зміна флангів цих захисників, де Віда зіграв зліва, а Бурда справа. З перших хвилин на поле вийшли молоді Буяльський та Калитвинцев. На вістря атаки був висунутий польський нападник Лукаш Теодорчик.

Карпати з наставником Іґором Йовічевічем в цьому сезоні не показують сильної гри. Тренерський штаб вирішив знову зіграти без чистого форварда. Номінального нападника у складі гостей не було. В атаку було відправлено трьох гравців Кожанова, Карноза та Ксьонза, що повинні були здійснювати тиск на ворота Шовковського. В обороні справа наліво розташувалися Мірошниченко, Балажіц, Пластун та Володимир Костевич. Пару опорних півоборонців склали Даушвілі та Гітченко. Під атакуючим тріо Голодюк.

Динамо грало повільно без «вогню» та ідеї в атаці. Карпати в свою чергу організовано оборонялись не лишаючи вільних зон для атакуючих гравців суперника. Незважаючи на результат їхньої попередньої кубкової зустрічі – Карпати діяли другим номером. Перший тайм пройшов повністю за бажанням господарів поля, можна виділити два небезпечних штрафних удари у виконані Динамо та удар Теодорчика з меж карної зони.

В другому таймі, Динамо створило вдосталь моментів, щоб забити гол у зустрічі, але то м’яч летів вище воріт, то захисники вдало відпрацьовували у захисті. На 62-й хвилині стався епізод з пенальті. Андрій Ярмоленко прострелив з флангу, захисники не змогли вибити і м’яч потрапив до нападника киян. Як наслідок, Теодорчик, опинившись перед воротарем, спробував пробити, що в нього не вийшло з першого разу. Відбивши м’яч, голкіпер намагаючись його зафіксувати схопив нападника Динамо за ногу й поляк відчувши дотик впав. Арбітр одразу вказав на позначку. Пенальті взявся пробивати Ярмоленко. Андрій промахнувся, вдаривши «круглого» вище воріт.

Після промаху з пенальті, львівська команда оживилась та почала загострювати гру біля воріт суперника. Але це не призвело до взяття воріт. Натомість Динамо в кінці зустрічі у доданий арбітром час забило гол. Номінально лівий захисник Віда відправив по своєму фланзі Гусєва, який уникнувши офсайдної пастки перекинув м’яч над воротарем 1-0.

Матч завершився звитягою київської команди, але залишив після себе багато запитань у грі, враховуючи наступні поєдинки Динамо з Дніпром, та матч відповіді з Ольбургом.