Завантажено!

In Архів

8 листопада Львів підірвав довгоочікуваний фестиваль металевої музики Завантаження 3.0. Цей проект стартував ще у 2012 році і вже вчетверте зібрав навколо себе усіх прихильників важкої української музики. Аби потрапити на фестиваль, фанати з’їжджаються з різних куточків України до Львова.

3qgIcIL0Rl4

Цього разу захід відбувся у EVENT-HALL «Кіно». Постійний ведучий фестивалю, енергійний та веселий М’яч Дредбол зауважив, що на фестивалі існує одне єдине правило: «Відриватися на повну!!!»

Цього разу у фестивалі Завантаження 3.0 взяли участь 14 найкращих гуртів української метал-сцени. Традиційними завантажувачами були гурти LATUR, JINJER, MegamasS, [SALE]ONLY, РОЛЛІКС та Morphine Suffering. Проте були й «новинки» фестивалю.

h7sQ_rYv0AY LFnjmNH-gWk ZeF-42bTlng

Одними з них став гурт «New Line» з Запоріжжя, яким випала честь відкривати фестиваль. Учасники колективу вже встигли дати декілька концертів по України, проте у Львові вони вперше. Аби стати частинкою «Завантаження» цей гурт проходив спеціальний відбір перспектив, де з поміж багатьох інших колективів одержав перемогу. Колектив «New Line» не очікував, що саме вони стануть завантажувачами фестивалю, оскільки подавали заявку на участь заради «спортивного інтересу». Учасники гурту відчувають, що сподобалися публіці, і наступного разу знову хочуть брати участь у відборі. «Звісно відкривати фестиваль першими дуже важко, тому що слухачі ще не розігріті й не готові відриватися. Проте нам вдалося порухати публіку і результатом ми задоволені» – кажуть музиканти.

Наступними учасниками фестивалю став харківський гурт «The Forty Revolutions». Хлопцям також довелося брати участь у відборі перспектив, де вони отримали бажаний квиточок на участь у фестивалі. Цей колектив існує з 2011 року, проте вже встиг сподобатися публіці.

Поруч із «New Line» та «The Forty Revolutions» абсолютну перемогу на відборі перспектив здобув гурт “[SALE]ONLY” з Дніпропетровська. Колектив вже вдруге бере участь у Завантаженні, саме тому хлопці з гурту були впевнені на 100%, що здобудуть перемогу. Проте вокалістка колективу, найгарніша дівчина української метал-сцени – Ліка Адаєва, сумнівалася в успіху і переживала щодо результатів голосування. Як виявилося марно: публіка шаленіла від виступу колективу і постійно скандувала «На біс!»

Справжній вибух стався, коли на сцену вийшов улюблений гурт головного організатора фестивалю – «LATUR». Він був створений 24 квітня 2013 року і одразу полонив серця слухачів. Колектив вже завершив роботу над дебютником, який скоро з’явиться на дисках. На Завантаженні хлопці виконали улюблені хіти публіки: «Втрати», «Ульвер», Слово короля», «Зеро» та інші пісні. Навіть якщо ви не слухаєте важку музику, їхні пісні ви все рівно знаєте!

Незабаром справжній хаос у публіці влаштував київський гурт «MegamasS». Натовп божеволів від їхнього виступу, а колектив ще більше закликав молодь до «слему» та «мошу»* . Вокаліст колективу Russ Назаренко розповів про нові зміни у складі гурту. Нещодавно у колективі з’явився новий бас-гітарист Дмитро Андрухов, роботою якого колектив дуже задоволений. Вони спрацювалися й публіка теж прийняла Дмитра. Ближче до Нового Року колектив планує представити фанатам EP Odin 2.0 та кліп. Програма вже майже готова, лишилося тільки дописати вокал та усе звести. Наразі колектив не хоче виконувати нові пісні на публіці, адже слухачі не сприймають «свіжий» матеріал на сцені. Спочатку треба презентувати пісні в Інтернеті, аби люди змогли поділитися враженнями від нової програми. Якщо все піде так, як спланував собі гурт, то вже на наступному Завантаженні фанати почують від хлопців нові пісні. «Ми задоволені тим, як нас прийняла публіка. Атмосфера качає, натовп качає! Ми підірвали цей зал, проте це було ще слабенько;)» – поділився враженнями від виступу Russ.

Наступним завантажувачем фестивалю став донецький, а з недавнього часу львівський гурт «JINJER»**. Хлопці, на чолі з чарівною вокалісткою Танею, вже не вперше беруть участь у проекті. Вони справжні улюбленці публіки як в Україні, так і за кордоном. Цього разу колектив виступив іншим складом. 25 вересня барабанщик гурту Женя Мантулін отримав безліч травм через нещасний випадок. Гроші на операцію збирали усією Україною. Було організовано багато благодійних концертів. Сьогодні Женя йде на поправку: він вже переніс операцію й наразі проходить реабілітацію. Небайдужі люди і зараз допомагають грошима на реабілітацію, а сам гурт незабаром вирушить у тур до Румунії, де частину зібраних коштів перерахує на лікування Жені. Хлопець намагається вести активний спосіб життя, не дивлячись на те, що перебуває у колясці. Перед виступом на Завантаженні вокалістка колективу Таня Шмайлюк пообіцяла, що ця трагедія не стане на заваді їхньому виступу, і сьогодні колектив порве публіку на всі 200%, адже усі їхні теперішні виступи вони роблять заради поправки друга. І вона мала рацію! Публіка відривалася на повну під їх пісні, а сам колектив віддячив усім, хто допоміг коштами Жені.

Справжнє «пекло» у залі влаштував київський гурт «Morphine Suffering». Незабаром колектив випустить новий альбом, а відвідувачам Завантаження пощастило почути декілька їх нових пісень вже зараз. Публіка сприйняла нові пісні на «УРА» проте й про старі хіти не забувала. Саме пісню «Тане сніг» фанати вимагали найбільше і вони її почули! «Morphine Suffering» прокачали івент-хол «КІНО»! Увесь зал їм підспівував!

Також публіку качали й інші гурти: дніпропетровські хлопці з колективу «Ebola» та їх колеги – колектив «(M)theory». Якість іхньої музики була на вищому рівні, а самі гурти віддалися сцені на усі 100%!

Не менш очікуваним був вихід гурту «Fatshow Dogs» з Енергодару. Хлопці з колективу вже відомі публіці, адже вони брати участь у багатьох концертах та фестивалях: «Руйнація 8», «Rock Generation Fest», «Тарас Бульба», «Рок Булава», ЗаПоріг» та були організаторами «Doggy Fest».

Порадували своїх фанатів й учасники колективу «РОЛЛІКС». На Завантаженні вони вже втретє! Хлопці вже готують новий матеріал, а в грудні прокачають слухачів з Мінську своїм виступом.

Який фестиваль такого рівня і без іноземних гостів? На Завантаження завітав чеський RapCore колектив «Оverhype». Тепер в хлопців з’явилися фанати й на Україні! Сам колектив залишився дуже задоволений своїм виступом. Найбільше учасників гурту вразили атмосфера та публіка, яка віддячила хлопцям посмішками та запальними танцями.
Завершували цей шалений вечір симпатичні хлопці з колективу «Legenda Folium». Саме вони стали четвертими і останніми переможцями відбору перспектив. Не дивлячись на те, що на вулиці вже була ніч, хлопці не давали заснути щасливим слухачам!

Ось так Львову запам’яталася субота 8 листопада! Фестиваль Завантаження вкотре зібрав справжніх поціновувачів українського року в одному приміщенні. Колективи виступили приголомшливо, публіка була виснаженою, але мегазадоволеною, а організаторам, як і завжди,вдалося провести захід на вищому рівні! Фестиваль Завантаження особливий тим, що всі, хто його відвідують стають практично сім’єю! Тут немає конкуренції серед гуртів, немає «зіркової хвороби». Фанати та їх куміри – це одна велика музична loadfamily!

Отже відпочиваємо після шалених танців, одужуємо після зірваного голосу та з нетерпінням чекаємо оголошення наступної дати проведення фестивалю «Завантаження»! «Дайошь ROCK!!!»

 

*Мош – вид агресивного танцю.

**Колектив «JINJER» переїхав до Львова.

 

 

Малєєва Юлія

Loading Facebook Comments ...

1 Comment

Submit a comment