Топ-5 найцікавіших фактів про Tiffany&Co

In Архів
  1. jr5CDdSxr1QЛегенда про заручини в стилі Tiffany народилась в 1886 році, коли засновник компанії Чарльз Льюіс Тіффані представив новий дизайн обручки з діамантом. З того часу термін Tiffany Setting став синонімом обручки, а фірмова блакитна коробочка з білою атласною стрічкою – кращою прелюдією пропозиції руки і серця.
  2. _BOgIHi0zLMІсторія Tiffany&Co починається з того, що Чарльз Льюіс Тіффані скупив діаманти в збанкрутілих аристократів Старого Світу і продав щасливчикам Нового. За це він заслужив неформальний титут короля діамантів. Ось чому в компанії настільки серйозно ставляться до цього дорогоцінного каміння.
  3. WDG3msMV9QkКласикою вважається звісно ж білий діамант, проте не менш важливими в Tiffany залишаються фірмовий жовтий діамант чи сапфір. До речі, останній став популярним після того, як світ побачив обручку принцеси Діани саме з сапфіром. Цей ж колечко принц Уільям потім подарував Кейт Мідделтон на честь заручин.
  4. y4Q77vR9gWE      Не менш легендарним є головний магазин ювелірної компанії. Бутік Tiffany&Co розташований в Нью-Йорку на перетині вулиці 57 і П’ятої авеню, в унікальному будинку в стилі ар-деко. Його сталені двері, над якими стоїть 2,5-метрова фігура Атланта з годинником на плечах, вперше відкрились для відвідувачів в жовтні 1940 року. Саме біля вітрин цього магазину завмирала Холлі Голайтлі в «Сніданку у Тіффані». Романтична атмосфера навколо цього місця просто феноменальна: пропозиція руки і серця біля Tiffany&Co чи в середині стала традицією міста. В цьому магазині на другому поверсі навіть є спеціальні закриті кімнати для заручин.
  5. hpqq8WDxhEETiffany Setting – родоначальник всіх заручальних кілець з діамантами. В ньому круглий камінь з 57 гранями закріплений на шести високих крапанах. Чарльз Льюіс Тіффані створив таке кріплення в 1886 році, з якого почалась нова епоха ювелірних прикрас. Перед цим каміння фіксували глибоко в металі, а винахід Тіффані дозволила припідняти діамант, підкресливши тим самим його красу. В Tiffany&Co говорять: «Заручальне кільце нагадує неперервну стрічку, а діамант в центрі нагадує силу і глибину почуттів того, хто знайшов свою половинку».

 

Соломія Григор’єва

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment