У Львові забудовник на місці дитячого майданчика планує зробити стоянку і доїзд до гаражів

In Архів

На ділянці, де був спортивний майданчик на час проведення будівельних робіт забудовник зберігає будівельні матеріали. Він повинен був відновити цю територію і відповідно до інвестиційного зобов’язання побудувати дитячо-спортивний майданчик.

фото

Проте забудовник відмовляється будувати майданчик на цій ділянці, а замість нього він планує побудувати заїзд до гаражів та стоянку автомобілів для новобудови.

Варто зауважити, що у 2005 році сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу, згідно якої закріпила згадану територію за дитячим майданчиком. Проте забудовник та архітектор будинку, порушивши ухвалу і законодавство спроектували і будують доїзд до гаражів через територію дитячого майданчика! Архітектори не можуть пояснити хто допустив таке порушення, інспекція дерржархбудконтролю ігнорує звернення мешканців.

У містобудівних умовах і обмеженнях чітко вказано – передбачити заїзд з вулиці Сулими, а прохід з вулиці Кондукторської. Проте забудовник не виконує цих вимог, порушує законодавство і будує доїзд з вулиці Кондукторської. Також він ігнорує вимоги цього ж документа, де вказано, що з цієї сторони будинку повинні бути нежитлові приміщення, а не гаражі.

Забудовник відгородився від мешканців бетонними блоками і парканом, проте дозвіл на встановлення будівельного майданчика закінчується у суботу. Мешканці не вірять забудовнику, оскільки він вже неодноразово не виконував свої обіцянки і продовжує діяти проти волі громади.

Тому на зборах громади ухвалено рішення очистити територію дитячого майданчика від огорожі та будівельних матеріалів, підготувати її до встановлення дитячого майданчика і огородити.

Мешканці хвилюються, що забудовник і приватна охорона чинитимуть опір. Тому просять у представників ЗМІ відвідати акцію, надати розголосу цій події, і допомогти громаді зберегти дитячий майданчик від соціального рейдерства забудовника.

Понеділок, 17 листопада. 15:00. Вулиця Кондукторська, 34 (Франківський район).

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment