Жіночі сховки

In Архів

«Жінка творить історію, хоча історія запам’ятовує лише імена чоловіків.» Генріх Гейне

20 листопада у стінах Першої Львівської Медіатеки розпочалась виставка молодих художниць «Жіночі сховки». Експозицію картин організували студенти 2 курсу ЛНУ ім. І. Франка філософського факультету, а саме напрямку культурології.

Один з організаторів дійства Анна Романюк розповіла, чому виставка отримала таку цікаву назву:

-          Жінка інша, вона цілком відрізняється від чоловіка як ззовні так і зсередини. Жінка все відчуває по- своєму, більш внутрішньо та інтимно. За своєю природою вона більш замкнута, вона переживає все не так як чоловік. Не показує внутрішні переживання на загал. Проте, чи є жінка більш вразливою, вирішувати вам. Чому ж сховки? Саме по – собі слово «сховок» означає потаємне місце, секрет, який існує не для всіх. Наші художниці – молоді жінки, які творять те, що відчувають, що зачіпає їх за живе. Сьогодні, ми хочемо показати вам, що відчуває жінка, яка вміє творити красу на полотні, та що зберігає в собі її сховок.

Окрім чудових витворів мистецтва, присутні мали можливість насолодитись виступом студентів факультету культури і мистецтв ЛНУ, які підготували тематичний перформенс.

vUPLEut-YoI

На виставці була присутня одна з художниць Христина Ковалюк. Своїм творінням авторка хотіла показати те, що сидить в середині кожного з нас, те, чим ми є насправді, але суспільство будує в’язницю, що розриває нас із середини. Саме суспільство не дає нам розкритись, забиваючи цвяхи в наше его.

dglJMAewA0U LXNqd1oF9FU

Мета виставки – показати на широкий загал розуміння світу майстринями та ознайомити з поглядами нового покоління молодих жінок , дати можливість відповісти на питання, які досі залишаються для усіх нас без відповіді

Всі бажаючі мають можливість безкоштовно відвідати виставку до 2 грудня у приміщенні Львівської Медіатеки за адресою вул. Мулярська 2а

Соломія Григор’єва

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment