«Ніч у Львові»

In Архів

14-16 листопада у Львові відбудеться ряд мистецьких заходів під знаменом «Ніч у Львові 2014». Цьогорічна акція матиме сакральний характер та пройде під гаслом духовності та миру. Безліч новинок вперше будуть відкриті для широкої публіки. Здебільшого події відбуватимуться у музеях, галереях, театрах та інших закладах міста.

Вперше «Ніч у Львові» відбулася як промо-акція у 2011р. і вже переросла у повноцінний фестиваль, який максимально концентрує культурне життя і дозволяє переосмислити культурний простір міста. Це не просто екскурсії музеями вночі, це ціле мистецтво, яке допомагає пізнати Львів і з заходом сонця, закохатись у нього знову!

Такі нічні атракції стали ще однією туристичною родзинкою Лемберга. Приємно дивує те, що такі заходи відвідують не тільки туристи, але й самі львів’яни, що свідчить, що мешканці нашого міста завжди намагаються збагачувати свої знання! Так культурне життя міста продовжується до глибокої ночі.

Фестиваль «Ніч у Львові» проходить двічі на рік у липні та листопаді. Улітку захід зібрав більш ніж 20.000 відвідувачів.

Цьогорічна програма є ще більш насиченою ніж у попередні роки. У рамках акції учасники отримають унікальну можливість відвідати нічну Ратушу: театралізовану екскурсію на вежу Ратуші. А ще на гостей чекають приємні сюрпризи: вечір джазу, шопінг-найт, танго – вечірка, дискотека у трамваї, фаєр – шоу, вуличний кінопоказ, екскурсія на «Арену Львів». І це ще далеко не все!

Також, організатори акції продумали усе до деталей, на Android пристрої,з допомогою мобільного додатку “Ніч у Львові” програма фестивалю буде завжди з Вами. Можна прочитати детальний опис кожної події, подивитись розташування на карті, купити квиток онлайн та додати подію до Вашого маршруту, автоматично подія буде додана до Вашого календаря.

З допомогою закладки “Мій маршрут” Ви можете детально продумати Ваш маршрут “Ночі у Львові” і бути впевненими, що Ви нічого не пропустите!

Львів іде у ногу з часом, але і не забуває про справжню велич минулого. Так і ми повинні розвиватись, але і знати свою історію!

Катерина Сарабай

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment