Забудовник зруйнував встановлений мешканцями дитячий майданчик?

In Архів

25 листопада 2014 року невідомі люди зруйнували елементи дитячого майданчика встановленого мешканцями будинку №34, що на вулиці Кондукторській. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Святослав Макітра.

22 листопада цього року мешканці будинку 34, що на вулиці Кондукторській встановили елементи огородження дитячого майданчика та пісочницю, але вже через день на цьому місці не стало елементів огорожі, а сьогодні і пісочниці.

«Громада будинку за власні кошти встановила частину огородження дитячого майданчика та пісочницю. На що мають повне право, згідно ухвали міської ради. Проте забудовник новобудови на Сулими, 19  планує використати цю територію для заїзду у гаражі, тому влаштування там дитячого майданчика суперечить його комерційним інтересам», – повідомив Святослав Макітра.

За словами депутата під час встановлення пісочниці та огорожі представник забудовника чинив фізичний опір. Тому мешканці підозрюють саме забудовника у крадіжці елементів дитячого майданчика і звернулися у правоохоронні органи з відповідною заявою.

Фото 22 листопада

 

 

Изображение 105

Фото 25 листопада

фото (5) фото (6)

 

 

Більше тут:

http://www.postmaidan.info/archives/1573

http://www.postmaidan.info/archives/1588

Loading Facebook Comments ...