Забудовник будинку на Сулими, 19 провокує громаду захопленням прибудинкової території

In Архів

Увечері 27 листопада будівельники новобудови на Сулими, 19 самовільно, без жодного на те дозволу і погодження з мешканцями встановили і забетонували металеві стовпці на прибудинковій території сусіднього будинку.

IMG_7940

Мешканці Кондукторської № 34, на чиїй прибудинковій території без їхньогона те дозволу встановили ці елементи, обурені захопленням їхньої території демонтували незаконно встановлені елементи огорожі.

IMG_7948

Варто зауважити, що під час демонтування були присутні працівники правоохоронних органів, яких викликали мешканці, аби унеможливити будь-які перекручування фактів події.

IMG_7945

Демонтовані стовпчики мешканці передали охоронцеві новобудови і поклали на їхній приватній території.

IMG_7955

Що показово, робітники проводили роботи близько 20:00, коли вже коли стемніло. Громада вважає такі дії забудовника провокацією.

Нагадаємо, 22 листопада, коли мешканці Кондукторської, 34 встановлювали огорожу дитячого майданчика представник забудовника чинив фізичний опір і перешкоджав встановленню огорожі.

Наступного ж дня огорожі, встановленої мешканцями не стало. Пізніше забудовник демонтував і пісочницю встановлену за кошти громади. Мешканці звернулись у міліцію з відповідною заявою про крадіжку.

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment