Український уряд діє за прикладами Леніна

In Архів

“Весною 1922 року, коли в Поволжі лютував голод, на дорогах валялися тисячі трупів, люди їли людей — прямі наслідки воєнного комунізму, — вождь більшовиків вирішив реквізувати церковні цінності нібито для закупівлі продуктів для голодних. Але то був черговий обман — не тільки на внутрішньому, а й на міжнародному рівні: кошти на продовольство для голодних жертвували багато країн світу. Та більшовики використали їх зовсім на інші цілі: для закупівлі техніки і зброї для експорту революції, придбання в чужих столицях приміщень під посольства, заснування там шпигунської мережі. Достеменно відомо, що кошти, зібрані трудящими Англії для допомоги голодним волжанам, до останнього фунта були витрачені на придбання в Лондоні фешенебельного палацу для більшовицької дипломатичної еліти.”1Арсен Паламар “Третя руїна”

Пригадуються часи української епідемії свинячого грипу. Скільки тоді Україна прийняла грошової допомоги від інших держав? Скільки ж не грошової, матеріальної допомоги «ми отримали», чого варта навіть допомога від Грузії? Величезні суми. А кому ця допомога допомагала? Може нас забезпечили безкоштовними масками? Чи може в аптеках був товар за пільговими цінами? Усі ми пам’ятаємо, що товару не було взагалі ніякого і не забудемо про те, що коли в одну аптеку привезли маски, то моментально формувалася величезна черга і телефонні дзвінки: «Я знайшла маски – скільки вам купити?» Величезний каламбур для вимивання коштів.

А що бачимо зараз? “Добровольчим батальйонам доводиться купувати зброю у Міноборони”, – повідомляє ТСН. І журналістами викриваються не лише такі махінації. Невже ця війна – ще один каламбур, який нагадує українцям, що ми не нація, а стадо? Зі шкільної парти нас навчають як бути частиною стада, коли помітили, що ми починаємо забувати свою основну роль – нам підпільно влаштували платформу для Євромайдану – давайте, об’єднайтеся, а зараз продовжують свої проекти з викачування коштів. Прекрасно. Чудова тактика. Спершу хвороба, щоб висмоктати іноземні кошти, потім криза для набирання кредитів, а тепер ще краще – війна. Стан, який відкриває поле для десятків проектів і необхідних капіталовкладень – от лише єдине запитання: вкладень куди?

Ця війна – геніальний проект. Ми воюємо навіть не маючи ворога.

Фото: Киевские Ведомости

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment