Серіальний бум. Топ 8 найочікуваніших серіалів 2015 року

In Архів

Хто зараз не дивиться серіалів? У довжелезному їх переліку, який можна легко знайти в мережі, кожен зможе обрати щось собі до смаку. Серіали заполонили телебачення , а для багатьох стали справжньою залежністю. Важко заперечити, що почавши дивитися якийсь телевізійний сітком чи щось серйозніше, приміром, історичний телесеріал важко відірватися. Переглядаючи серію за серією, починаємо  звикати до улюблених героїв та прагнемо знати розвязку цієї кіноісторії.

Для справжніх кіноманів ми підготували перелік найочікуваніших серіалів наступного року. Отож час запасатися поп-корном та вмощуватися на мякич диванач, адже у 2015…

1. Пятий сезон фантастичного, пригодницького серіалу – «Ігри престолів» («GameofThrones»)  Цей популярний кінопродукт, створений за мотивами циклу романів классика фентезі Джорджа Мартіна з 2011 року заполонив мільйони глядачів. «Секс, кров і дракони» – так можна сформулювати умовне гасло цього серіального жанру. Придворні інтриги, сконцентровані навколо Залізного трону, війни, кровоприлитні поєдинки та еротичні сцени королівських та бордельних утіх – усе це ще більше підносить рейтинг телесеріалу.

У пятому сезоні події розвиватимуться навколо королівства Дорн і оповідатимуть історію дочок принца Оберіна Мартела, що носять прізвисько Піщаних змійок.

1.1

 

2. «Ходячі мерці» (The Walking Dead). Американський пост-апокаліптичний серіал, основою для якого стала серія коміксів, створена Робертом Кірманом, Тоні Муром та Чарлі Адларом. У центрі сюжету група людей, що намагаються вижити після зомбі-апокаліпсису.  Премера 1 серії п’ятого сезону відбулася в США на каналі АМС ще в жовтні цього року. Подейкують, що серіал буде продовжено ще й на 6 сезон, а також у 2015 варто очікувати спін-офф серіалу, сценаристом до якого виступить автор коміксів Роберт Кіркман.

3. «Сини анархії» («SonsofAnarchy») – драматичний серіал про байкерів добігають кінця. Фінальний  7 сезон захоплюючої кримінальної драми від режисера Курта Сатера презентували 9 вересня цього року на телеканалі  FX.  Скріал розповідає про одного з чаптерів міжнародного клубу байкерів, який займається незаконною торгівлею зброєю, але при цьому намагається захистити своє місто Чармінг від наркоторгівлі.

2.2

4. СЕріал «Шерлок» – сучасна телеадаптація творів Артура Конан Дойля про детектива Шерлока Холмса та його помічника Джона Ватсона. У головній ролі – Бенедикт Кембербетч, відомий за фільмом «Пята влада». Протягом трьох сезонів проект отримав схвальні відгуки кінокритиків та шалені рейтинги від глядачів. На відміну від усіх відомих телевізійних адаптацій «Пригод Шерлока Холмса» телесеріал осучаснює геніального детектива. Премера четвертого сезону відбудеться в 2016 році, однак цього року глядачі зможуть оцінити спеціальний епізод, відзнятий до трьох основних серій 4 сезону.

3.3

5. Восьмий сезон комедійного сіткому «Теорія Великого вибуху» вже очікує на своїх телеглядачів. З 2007 року серіал про дотепних фізиків та їх своєрідних за характером подруг захопив глядацьку аудиторію. У новому сезоні – усе без змін, герої й надалі жартують про науку й «Зоряний шлях» та намагаються зрозуміти своїх подруг. Шелдон повернеться, не зважаючи на свій відїзд у 7 сезоні.

6. Американська історія жахів 4 сезон – серіальний хорор-триллер, начинений насильством та жахами. Кожен сезон серіалу оповідає історію нового часопростору та обставин. Зокрема, четвертий носить назву Фрік-шоу та оповідатиме історію цирку потвор 50-х років. Як повідомляють продюсери проекту серіалу буде продовжено щей  на 5 сезон, який транслюватимуть восени 2015року.

7. Історична сага «Вікінги» (3 сезон)  для поціновувачів історичної кінопродукції та скандинавської історії, зокрема. Серіал оповідає про відомого ярла, мужнього вікінга Рагнара Лодброка. У попередніх сезонах йому вдалося здійснити кілька набігів на Західні землі, стати правителем вікінгів та нажити багато нових ворогів. Мудрий та відважний Рагнар продовжить морські-подорожі завоювання нових земель, зокрема відомо, що одним із сюжетів нових серій сезону стане напад на середньовічний Париж. Окрім баталій та політики однією із ключових ліній серіалу залишиться любовна – непрості відносини Рагнара з родиною: теперішньою та колишньою дружинами.

4.4

8. «Чорне дзеркало» – британський фантастичний телесеріал, створений за сценарієм Черлі Брукера. Його основною ідеєю є вплив інформаційних технологій на життя та взаємостосунки людей. Епізоди серій ніяк не повязані між собою, хіба що їх обєднує гостра сатира та часопростір, що показують наскільки люди залежні від гаджетів та яку загрозу для них це може представляти. У 2015 році окрім традиційної різдвяної серії зявиться третій сезон фантастичного триллеру.

 

Юлія Лисенко

Фото:Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment