Стильно одягнені діти: як перетворити міф в реальність

In Архів

Останній часом в модному світі панує новий мейнсрим – стильно та модно одягнені діти. Кожен хоче, щоб його дитина виглядала оригінально, не схоже на інших та найважливіше – згідно з останніми тенденціями. Усе частіше дитячі магазини одягу стають схожими на дорослі. Стильні джинси, курточки та навіть аксесуари виглядають так ніби це міні-версія останніх колекцій світових кутюр’є.

iU2eEx4AjvM

Моду на дитячий одяг диктують діти знаменитостей, точніше їхні зіркові батьки, які готові витрачати шалені гроші, щоб їхні нащадки виглядали найкрутіше. В останні роки на образ дітей Голлівуду звертають більше уваги ніж на модний лук дорослих. Так, наприклад, у дітей Гвен Стефані та Вікторії Бекхем вже є свої шанувальники. Багато батьків намагаються зробити своїх дітей модними, одягаючи їх так само, як одягнені зіркові діти, але це лише сприяю плагіату та бездумному наслідуванні. Постає питання: як навчити дитину гарно і модно одягатися, не наслідуючи законодавцям моди, а грамотно використовуючи їхні поради та рекомендації?

З маленького віку діти демонструють свої смаки у виборі кольору одягу, а з часом і фасону. В першу чергу діти беруть приклад з батьків, тому дорослі повинні стежити за своїм одягом і вдома і на вулиці. Найстильніші малюки в тих батьків, які й самі люблять красиво одягнутись. Тому не забувайте про себе і пізніше ваша дитина вам лише за це подякує.

q6XDSFGDvbY

Дайте можливість своїй дитині проявити себе. Для початку ви можете пропонувати дитині на вибір кілька речей, які поєднуються між собою. Коли малюк зробив свій вибір, можете акцентувати увагу на вдалому поєднанні кольору або деталей одягу. Головне не використовувати тиск, а навчитися м’яко коректувати вибір дитини, не піддаючи сумніву його право на власну думку. Вам залишиться лише прослідкувати, щоб вибраний одяг був теплим та комфортним.

Дуже важливо, щоб людина з дитинства розуміти, що її зовнішній вигляд може вплинути на те, як її будуть сприймати. Психологи помітили, що малюки, яких батьки одягнули в якісний, зручний, яскравий і стильний одяг більш комунікабельні та життєрадісні. Навіть якщо у вас немає фінансової можливості купувати дитині тільки стильні речі, але хоча б кілька таких речей повинно бути в дитячому гардеробі. Окрім того, деякі речі ви можете зробити самі, просто треба трішки пофантазувати.

MO9TJ-lLdqU

Але не забувайте про найважливіше правило – при виборі одягу ніколи не можна орієнтуватися виключно на тенденції моди. Зовнішній вигляд — це відображення внутрішнього світу, і в першу чергу потрібно знайти внутрішню гармонію, що обов’язково відобразиться на вбранні ваших дітей.

 

Автор: Соломія Григор’єва
Фото: Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment