Єврокубкова весна

In Архів

Відбулися чергові євро кубкові матчі наших команд. У середу 11 березня донецький «Шахтар», продовжуючи боротьбу у 1/8 фіналу Лізі Чемпіонів, на матч відповідь завітав у гості у Мюнхен, до команди Хосепа Гвардіоли «Баварії». Після нічийого результату у Львові на «Арені Львів», де зараз проводить свої домашні матчі донеччани, підопічні Мірчи Луческу розраховували на більш приємніший результат. Вже на третій хвилині у своєму карному майданчику, Кучер зачепив Гьотце. Арбітр матчу призначив найсуворіше покарання: вилучення захисника та пенальті. В результаті ганебна поразка з рахунком 7-0 і виліт з турніру.

O0rsPRcrciQ

Ліга чемпіонів 2014/15. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

11 березня Мюнхен. Стадіон: “Альянц-Арена”

«Баварія» (Мюнхен, Німеччина) – «Шахтар» (Донецьк, Україна) 7:0

Голи: Мюллер 4 (пен.), Боатенг 34, Рібері 49, Мюллер 52, Бадштубер 63, Левандовскі 75, Гетце 87

«Баварія»: Нойєр, Швайнштайгер, Бадштубер (Бонфім 67), Алаба, Мюллер, Гетце, Боатенг, Рафінья, Роббен (Роде 19), Левандовскі, Рібері (Бернат 60)

«Шахтар»: П’ятов, Ракицький, Срна, Тейшейра (Ілсіньо 70), Тайсон (Кривцов 9), Коста (Нем 79), Шевчук, Адріано, Фред, Степаненко, Кучер

Попередження: Бадштубер 27, Боатенг 38 – Коста 38

Вилучення: Кучер 3

У четвер відбулися перші матчі 1/8 фіналу Ліги Європи в якому нашу країну представляє одразу два клуби київське «Динамо» та дніпропетровське «Дніпро».

Дніпропетровське «Дніпро» вдома приймав клуб з Нідерландів амстердамський «Аякс». Підопічні Мирона Маркевича в загальному показали дисципліновану гру в обороні та агресивні дії в атаці, особливо, завдяки фланговим гравцям своє команди. На 30 – й хвилині, Коноплянка, зліва в межах карної зони суперника, зумів звільнитись від опіки та відати пас на Зозулю. Той пробивши метрів з семи у лівий від себе кут забив єдиний, але який важливий для української команди гол. Матч завершився з рахунком 1-0 на користь команди «Дніпро», що дає хороші шанси перед матчем відповіді в Амстердамі.

ukpeRXQNs0I

1/8 фіналу Ліги Європи-2014/2015. Перший матч

12 березня. Київ. НСК “Олімпійський”

«Дніпро» (Дніпропетровськ, Україна) – «Аякс» (Амстердам, Нідерланди) – 1:0

Гол: Зозуля 30

«Дніпро»: Бойко – Федецький, Дуґлас, Чеберячко, Ежідіо – Федорчук, Ротань (к) – Зозуля, Безус (Бруно Ґама 58), Коноплянка (Шахов 82) – Селезньов (Калініч 76)

«Аякс»: Сілессен – ван Рейн, Велтман, Вірґевер, Бойлесен (к) – Базур, Классен, Сереро (Сінкґравен 60) – Ель-Ґазі, Мілік (Р. Живковіч 77), Шоне (Кішна 61)

Попередження: Федецький 49, Ротань 51, Зозуля 88, Шахов 89 – Бойлесен 5, Классен 50

Київське «Динамо» у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи поїхало у гості до Ліверпуля. Матч для команди Сергія Реброва видався складним. Хоча, у першій половині першого тайму динамівці контролювали гру, не давши підопічним Роберто Маргтінеса створити небезпечних моментів поблизу своїх воріт. Перевага «Динамо» перетворилась у забитий гол. Після подачі Ярмоленка з кутового на ближню стійку воріт гол на свій рахунок записав Гусєв, який відірвавшись від свого опікуна переправив круглого у ворота. Але ще у першому таймі київляни пропустили гол у відповідь. Нападник «Євертона» Лукаку «продавивши» трьох гравців і вистоявши на ногах, зміг відати пас на свого напарника Нейсміта, який опинився один на один з Шовковським і без проблем відправив м’яч в лівий від голкіпера кут воріт. У другому таймі гравці «Євертона» посилили тиск на ворота «Динамо». Команда суперника почала швидше рухатись, що під кінець зустрічі принесло свої плоди. На 81 хв. гравець команди суперника прострілюючи в штрафній влучає в руку захиснику української команди Сілві – пенальті. З одинадцяти метрової позначки, пробив Лукакау і забив гол, встановивши остаточний результат матчу 2-1 на користь англійської команди. Вольова перемога «Євертона» і гол на виїзді, як позитивний момент для «Динамо».