Ефективна реформа МВС. Ні, не чув…

In Архів

З моменту оголошення реформи у МВС пройшло чимало часу,  але конкретної інформації щодо багатьох важливих питань так і немає.  Палкі дискусії у водіїв викликали заплановані зміни у Державній автомобільній інспекції МВС України. Інтернет-опитування на сайті Департаменту ДАІ МВС України показало, що   учасники дорожнього руху не довіряють оголошеним нововведенням команди Арсена Авакова. На питання «Чи підтримуєте ви запровадження в Україні автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху ?» 6360 відвідувачів сайту відповіли «ні», і 8230 – «так». А це, до речі, один із основних пунктів у проекті нової реформи. Можливо, така недовіра серед людей викликана попереднім невдалим досвідом у використанні цифрової техніки на дорогах співробітниками ДАІ. Річ у тому, що в 2011 році Державтоінспекція почала використовувати тоді ще неперевірений практикою електронний пристрій   «Візир». Цей пристрій автоматично визначав  швидкість руху автомобілів та здійснював фотофіксацію номерних знаків. Вже наприкінці року серед водіїв почалося масове обурення; багатьом приходили протоколи з недостовірними даними про швидкість   автомобільного транспорту в момент порушення ПДР, а також неможливо було ідентифікувати номерний знак. Тоді ж суди отримали від водіїв безліч адміністративних позовів про незаконні адміністративні стягнення.

Відомо, що нова реформа МВС передбачає  встановлення   на основних автомобільних шляхах України   камер відеоспостереження, але досі не було інформації про те, як слідкуватимуть за порядком на дорогах місцевого значення, а також незрозуміло, як з допомогою відеоспостереження можна виявити нетверезих водіїв на дорозі? Погодьтеся, що ця проблемавже незабаром може стати більш актуальною, аніж зараз. Своїми думками з цього приводу поділилися у прес-службі Управління Державної автомобільної інспекції УМВС України в Тернопільській області. Нам повідомили, що втілення реформи проходитиме у 5 етапів, а встановлення камер на усіх основних дорогах країни завершиться не швидше 2017 року. Хочанаслідки реформи першими побачать кияни, жодних важливих постанов щодо інших областей   поки що не затверджено. У МВС розуміють, що повна ліквідація ДАІ означатиме збільшення рівня небезпеки, тому на регіональних дорогах, а також на автомобільних шляхах місцевого значення, незважаючи на заплановане створення дорожньої поліції, ще деякий час свою роботу виконуватимуть працівники ДАІ, хоча нас запевнили, що їхня кількість уже цього року суттєво зменшиться.

Також ми поцікавились, як контролюватимуть водіїв, які на момент керування транспортним засобом перебувають у стані алкогольного сп’яніння, адже зрозуміло, що відеоспостереження від таких ситуацій не врятує. Повної відповіді нам так і не надали, але   ще раз нагадали, що ці функції виконуватиме дорожня поліція. Однак, учасників дорожнього руху цікавить зовсім інше. До прикладу, зараз, поки свою роботу виконує Державтоінспекція існує велика вірогідність, що інспектор зупинить автомобіль, в якому перебуває   нетверезий порушник правил дорожнього руху, а зі створенням дорожньої поліції така вірогідність суттєво зменшиться, адже принципи їхньої роботи відрізнятимуться. Та й штрафи за водіння у нетверезому стані, які зараз становлять від 4 000 до 7500 грн , наших водіїв не лякають. Для порівняння – у різних європейських країнах за водіння нетверезим доведеться оплатити штраф у розмірі 400-3500 євро, а у випадку повторного порушення ця сума ще збільшиться. То, можливо, правильним рішенням було б стимулювати водіїв не порушувати ? Скажімо, шляхом підвищення мінімальних штрафів? Сподіваємось, що подальші експерименти МВС будуть успішними, а історія з «Візиром» не повториться.

 

 

Віталій РОМАНЮК

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment