Філарет нагородив Коломойського медаллю «За жертовність і любов до України»

In Архів

28 Березня під час мітингу-віче «Дніпро за Україну» представники УПЦ КП оголосили про нагородження екс-голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського медаллю «За жертовність та любов до України». Окрім нього, Святійший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет нагородив заступника Ігоря Коломойського Геннадія Корбана, голову правління «Фонду оборони країни» Павла Хазана і радника екс-губернатора Бориса Трейгермана.

Про це повідомив Правлячий архієрей Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату,  єпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон Зінкевич зі сцени.

Також він наголосив на тому, що місто та його мешканці стоять на варті миру в Україні.

Як зазначено на сайті УПЦ КП, медаллю «За жертовність та любов до України» нагороджуються люди, які проявили активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час подій Революції Гідності, у захисті Батьківщини на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську діяльність та допомогу Збройним силам, Національної гвардії, добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України.

                                                                                                  Рибакова Ольга

Фото: Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment