Пасха по-єврейськи

In Архів

Вже за декілька днів єврейський народ відзначатиме своє головне свято – Песах, або Пасху.

Песах -  це свято визволення іудейського народу від 400-річного єгипетського рабства.

GErjJTfFEg0

 

Кожного року дата Песаху різна. Свято відзначають на 14 день весняного місяцю нісан (перший місяць року у єврейському релігійному календарі) та святкують упродовж одного тижня. За межами Ізраїлю свято триває 8 днів.

Цього року Песах триватиме з 3 по 10 квітня. За древньою традицією усі єврейські свята починаються напередодні після заходу сонця. Відповідно початок єврейської Пасхи у 2015 році припадає на 3 число, а перший день святкування на 4 число.

Цікавим є те, що у перший та останній день Песаху заборонено працювати, саме тому 4 та 10 квітня 2015 року є неробочими у Ізраїлі.

Традиції іудейського Великодня

Релігійні сім’ї строго дотримуються пасхальних звичаїв. За тиждень до святкування у будинках проводяться генеральне прибирання та пошуки будь-яких зернових продуктів, які піддалися бродінню (хамец). Потім все квасне збирається і спалюється або продається іновірцеві. Посуд, що використовувався під хамец, можна використовувати тільки після спеціальної обробки вогнем або у киплячій воді.

Перший вечір Песаху розпочинається із традиційної пасхальної трапези – седера.

Ucw-7vW-KRc

 

Седер – це символічні страви, розкладені на кеарі, – посуду, що використовується тільки для пасхального ужину. Згідно ритуалу, на святковому столі обов’язково має бути шматочок  смаженої баранини або курячої ніжки. Це символізує ягня, якого приносили в жертву у давнину. Кожен учасник седера обов’язково має випити 4 келихи червоного виноградного вина або соку.

Під час седера вимовляються встановлені правилами благословення, читаються молитви і співаються псалми. Однією з обов’язкових умов є запрошення до участі в трапезі всіх нужденних, а також тих, хто не може відзначити свято в колі своєї родини.

Також на частуванні обов’язково мають бути маца, марор іі харосет. Мацу їдять на згадку про те, що під час визволення, євреї пекли прісні коржики, оскільки не могли чекати, поки тісто заграє. Марор (гірка і терта зелень) символізує гіркоту єгипетського рабства. Її прийнято замочувати у солону воду, яка символізує сльози, пролиті ізраїльтянами в Єгипті, і море, яке вони перетнули під час звільнення. Суміш із тертих яблук, фініків, горіхів і вина (харосет) нагадує своїм кольором глину, з якої поневолені євреї робили цеглу.

F8Bftpr3QBw

Останній день Песаху слід проводити біля води, наприклад озера чи водойми, згадуючи події звільнення іудеїв від рабства, коли води Червоного моря розступилися, аби дати дорогу біженцям.

Ізраїльтяни люблять відпочивати і часто використовують пасхальний тиждень для поїздок за кордон всією родиною або ж для подорожей країною, влаштовуючи пікніки в її мальовничих куточках.

Для іудейського народу Песах – це свято весни, свято пробудження природи та оновлення світу. Це -  звільнення людини, отримання нею свободи та гідності.

Юлія Малєєва

фото: Інтернет

 

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment