Собака на всі випадки життя

In Архів

У сучасному світі ледь не кожна модниця має мальку, декоративну собаку унікальної породи. Міні-улюбленець став не просто хорошим другом людини вдома чи на прогулянці, а й супутником на світських вечірках та походах  у ресторан. Декоративна собака – це аксесуар для всіх, хто дотичний до світу моди чи гламуру.

Світські леді настільки люблять своїх маленьких друзів, що готові витрачати шалені гроші на подарунки для них. Все частіше можна натрапити в мережі на сайти де продаються найбезглуздіші аксесуари для собак: різноманітний одяг (від спортивного костюмчика до вишиванки чи фраку),  дивани для відпочинку, сонячні окуляри, сумки для прогулянок, тощо. Проте найбільший шок викликає не сама наявність таких речей, а ціна на них. Для прикладу дизайнерська сумка-переноска для чотирилапого друга  коштує від 200 $і більше.

5pLpwmRpQRM

Дуже багато знаменитостей купують собі декоративних собак, які супроводжують своїх господарів ледь не усюди. Таких маленьких улюбленців мають світська акторка Блейк Лайвлі, модель Алессандра Амбросіо та левиця Періс Хілтон. Остання ж взагалі є найбільшою фанаткою собак в усьому Голівуді. Всього у Періч Хілтон є 17 декоративник собак.

07MAgQWhQEg

 

Найзнаменитіша з її вихованців собака породи чихуахуа на прізвисько Тинкербелл, що завоювала світову популярність. Вона з’являлася зі своєю популярною господинею на вечірках і соціальних заходах, брала участь у зйомках реаліті-шоу, стала моделлю для колекції ексклюзивного одягу для собак під назвою «Little Lily» від Періс Хілтон. У 2004 році вийшла книга під назвою «Tinkerbell Hilton’s Diaries», що в перекладі означає «Щоденник Тинкербелл Хілтон».Окрім того цей улюбленець надихнув  Періс Хілтон у 2005 році розробити колекцію ювелірних виробів для собак, до якої увійшли собачі нашийники, прикрашені дорогоцінними каменями.

JecC2VIUzEU

Більшість вважає, що декоративні собаки більше нінащо не здатні, як просто супроводжувати свої господарів на вечірки, але це не так. Кінологи переконують, що вони здатні стати вірними друзями і навіть охоронцями. Улюбленого хазяїна або господарку міні-собачки ніколи не дадуть в образу.  Для прикладу всі нам відома порода собак йоркширський тер’єр, але мало кому відомо, що ці тварини були розведені для полювання.

-1tAOisHvkc

 

Йорків спочатку використовували як щуроловів, а потім вони були використані як охоронці дамських сумок, оскільки деякі дами носили в сумці коштовності. Тому, якщо ви вирішили завести для себе друга-охоронця, але у вас немає багато місця для великих собак, сміло йдуть до магазину та купуйте декоративного улюбленця, який буде захищати та любити вас як і будь-який інший чотирилапий друг.

Соломія Григор’єва

 фото: Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment