За крок до мети

In Архів

Вже завтра відбудеться матч на який очікує вся Україна.  У фінальній битві за другий за престижністю євро трофей зійдуться дніпропетровський Дніпро та іспанська Севілья,  чинний володар трофею.

Український футбольний клуб став справжньою сенсацією цьогорічного розіграшу Ліги Європи.
Не зважаючи на всю грізність нашого опонента,  в українського клубу є все необхідне щоб нав’язати справжню битву іспанській команді та перемогти її.
Що може протиставити Дніпро потужній іспанській команді?

maxresdefault
По-перше: командну гру.  Без сумніву Севілья сильний опонент,  який саме завдяки командній грі в середній та передній лінії легко пройшла італійську Фіорентину.  Але ми бачили гру в захисті дніпропетровців,  захист яких у матчах півфіналу виглядав значно сильнішим ніж іспанців чи побитих ними італійців.  Саме гра в захисті має відіграти ключову роль у завтрашньому фіналі.  Позаяк рівень індивідуальної майстерності гравців андалузійського клубу нижчий за рівень гравців Наполі,  в індивідуальному плані нашим футболістам повинно бути легше ніж у двох попередніх матчах.
По-друге: дисципліну та самовіддачу. Ми бачили рівень самопожертви кожного гравця української команди у попередніх матчах.  Саме вона на пару з готовністю боротись за кожен м’яч,  вигразати його в кожному епізоді та вести боротьбу на кожному клаптику футбольного поля в результаті дали шанс Дніпру поборотись за євро трофей.
По-третє: висока командна швидкість та вибухові контратаки флангами.  До слова,  це також сильна сторона Севільї,  але є одна відмінність -  крім того що Севілья багато забиває,  ще й багато пропускає і команді дається дуже важко гра проти команд які вміють якісно та надійно оборонятись, проти таких клубів як Дніпро.
Наступною важливою зброєю є наявність справжніх лвдерів у кожній лінії. Євген Коноплянка,  Артем Федецький,  Руслан Ротань і звісно Денис Бойко -  це ті гравці які відповідають за гру цілої команди,  саме вони завдяки своїм лідерським якостям здатні запустити дніпрівську машину.
По-п’яте: головний тренер Мирон Маркевич,  який нарешті разом з своєю командою грає у так давно омріяному фіналі.  Ми вже бачили які емоції переповнювали досвідченого фахівця і можемо собі уявити з якою відповідальністю тренер Дніпра підійшов до цього матчу. Без сумнівів -  це найголовніша битва Мирона Богдановича.
Звісно Унаї Емері дуже талановитий  молодий наставник,  якого активно сватають в Реал Мадрид,  то ж очікуємо справжньої тренерської битви.
Фактор стадіону також важливий.  Через географічну близькість столиці Польщі до кордону з Україною ми очікуємо велику підтримку для нашої команди.
Безперечно,  якщо Дніпро зуміє показати свою гру,  то ми маємо всі шанси щоб другий для України європейський кубок і представити в наступному сезоні,  вперше за всю історію,  три українські команди в Лізі Чемпіонів.
Віримо в перемогу Дніпра та вболіваємо разом!

 

Юрій Мацьків

Фото:Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment