На дві ночі підземелля Львова знову прокинуться

In Архів

З 10 по 12 липня у місті пройде акція «Ніч у Львові». У ці дні в музеї, храми, театри та підземелля міста запрошують відвідувачів і вночі та пропонують насичену культурну програму.

TMb-Jk1l8hQ

Окрім давно відомих легенд про каву, шоколад та старовинну австрійську атмосферу Львова, ця акція –  ще один спосіб зробити місто привабливішим для гостей.  Авторські екскурсії із харизматичним львів’янином Ільком Лемком та нічні катання на велосипедах, опівнічні джазові концерти і допрем’єрний показ української комедії у підземеллі львівської ратуші – і це тільки частина подій. Програма розпочнеться о 19:00 вже цієї п’ятниці, триватимуть атракції близько до 3:00, а деякі, як-от «Кіноніч у Парку культури», аж до шостої години ранку.

Цьогорічна акція має дещо змінену назву – «Ніч духовності у Львові», а її родзинкою стануть відчинені двері на верхівку храму Св. Ольги і Єлизавети та у підземелля храму Св. Апп. Петра і Павла.В останньому буде змога піднятися до церковного хору.

До речі, схожі події відбуваються і в сусідній Польщі. Зокрема, у тамтешній столиці відгримів масштабний  міжнародний проект «Ніч музеїв у Варшаві».

Під землею, велосипедом по старій бруківці чи з оглядового майданчика храму- у ці літні ночі є нагода насолодитися Львовом на будь-якому рівні.

Программа фестивалю: http://lviv-online.com/ua/events/other/nich-duhovnosti-u-lvovi/

Христина Лушина

фото: Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment