Львів: озераVS басейни. А що вибереш ти?

In Архів

У такі дні, коли стовпчик термометра показує позначку 30+,  хочеться прохолоди.  Комусь вистачає холодного пива чи квасу. Хтось по можливості не вилазить зі своєї барлоги.  А  хтось наполегливо шукає  водойму, в якій можна було б похлюпатись. Звичайно, за межами Львова багато хороших місць  (Задорожне, Винники, Брюховичі і т.д.) .  Але не  завжди є час і бажання туди добиратись. Отож, «PostМайдан» розповість вам про  альтернативні водойми у Львові.

CV6WwMN2_2E
На диво, у Львові дуже багато озер та ставків. Багато водойм, які названі голосним словом «озеро» просто-напросто калабаня. Таких калабань у Львові чимало : озеро на перехресті вул. Стрийська – Наукова, озеро на вул. В. Великого,  Левандівське озеро,  озеро в парку «Погулянка» та ін. Тут можна влаштувати пікнік, милуватись краєвидом або ж полапати рибу. Не завжди такі озерцята стерильно чисті, тому перш ніж плюхатись у воду треба добре подумати.
До прикладу, в озері в парку «Погулянка» охочі можуть сміливо плавати. Тому що, тут не  дуже глибоко, але разом з тим немає поступового заглиблення в воду. Саме тому, тут прилаштований пірс для зручнішого входження. Через те, сім’ям з дітьми тут потрібно бути обережними.  Також у цьому озері водиться риба, деякі рибалки запевняють, що тут хороший улов. Та час від часу, на озері проходять тренування водного туризму, що, в принципі, також цікаво. Це озеро знаходиться на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, тому адміністрація слідкує за чистотою  і озера, і місцевістю навколо нього.

7qHLeiet15o


А от на озері – калабані, яке знаходиться на перехресті вул. Стрийська-Наукова, люди не купаються. Адже тут панує характерний запах  і вода напрочуд брудна. Місцина навколо нагадує радше висохле болото, аніж мальовничий берег озера. До якого підійти, до речі вже не так і просто. Місцеві тут лишень лапають рибу, яка, на диво, там ще плаває. І неабияк радіють своїм уловам.

WV6Vmnzdqak


 

Про Левандівське озеро, станом на сьогодні, можна сказати, що воно дуже занедбане. Тут немає ніякої атмосфери. Адже все озеро огороджене кам’яними плитами і з води ростуть великі комиші. Також тут немає облаштованого берегу, з якого можна було б заходити у воду.  Місцеві здебільшого засмагають на «берегу» під деревами. Лише одиниці лізуть в воду. Чому одиниці? Тому що, як зазначалось зверху, немає нормального берегу і, як завжди, через сміття у озері. Хоча його періодично очищають. Проте, зовсім скоро Департамент  містобудування Львівської міськради обіцяє тут облаштувати пляж із піском шаром в 30 см та повністю відновити пішохідну доріжку. Якщо ж він виконає свою обіцянку, львів’яни щиро подякують.

cKSHkFlmPB0 CyZkaEgFm_M


 

У Львові є ще одне непогане місце, яке у народі називається Алтайськими озерами.  Це 2 невеличких озера продовгуватої форми. Для тих, хто не знає, вони знаходиться між вулицями Коновальця та Чупринки.  Це чудова зона відпочинку як для сімей з дітьми, так і для молоді. Адже тут облаштований пляж, невелика глибина водойм та відносно чиста вода. Від якої, до речі немає неприємного запаху. Купатись тут дозволено, що люди власне кажучи і роблять. Це місце козирне ще тим, що тут гарна атмосфера, адже навкруги зелено та свіжо.

LHV6fMeV7hE CFst0ixTgaY


 

Незважаючи на гарні природні місця відпочинку, багато львів’ян надає перевагу басейнам. Таких у Львові налічується  8: басейни в аквапарку «Пляж», басейн спорткомплексу «СКА», басейн «Медик», басейн палацу спорту  «Динамо», басейн спорткомплексу «Євроспорт», басейн в центрі відпочинку «Дельфін» та  басейн фітнес-клубу «Sportlife». Що ж, влітку кількість відвідувачів таких місць значно зростає. І це зрозуміло, гарні умови  – запорука хорошого відпочинку. Але не забуваймо і про комерційну сторону.
Так, в «Медику» година часу в басейні для дорослого коштує 40 грн, для дитини – 25грн. Ціна за повний день – 130 грн. За ці гроші ви отримуєте хороший, чистий, відкритий басейн з прохолодною водою. Тут же, неподалік галявина, на якій можна розстелитись зі своїм коциком, а можна за додаткову плату взяти лежак. Також на території функціонує швидка кухня, де знову ж таки, за додаткову плату можна заморити черв’ячка. Якщо ви відпочиваєте компанією  і хочете ще більш комфортно провести час – літня бесідка для вас.

1cYyL-W3pRw wdKk0xpY2pI


 

Басейни в аквапарку «Пляж» (їх є декілька) виграють тим, що це аквапарк. Тут можна чудово провести час як і з сім’єю, так і з великою компанією. Адже тут окрім простого басейну з водою є непрості водяні гірки та різноманітні гідромасажери. Та й басейни в аквапарку на будь-який смак: дитячий, професійний, розважальний, басейн з протитечією. Окрім цього тут обладнана літня сонячна тераса для засмаги. В разі чого тут також можна перекусити. Година в аквапарку коштує 90 грн. Маєте час, гроші і бажання активно провести час – вам сюди.

Im4Jpjdz_KM 7gBUaIMHviw


 

Басейни в спорткомплексах «СКА», «Динамо» та «Євроспорт» чисто професійного спрямування. Тут функціонують різні секції для дітей та підлітків . Хоча умови у цих трьох спорткомплексах різні. Так, басейн в палаці спорту «Динамо» тільки для спортивних цілей. Він закритий, стерильний та з багатою історією. Басейн «Євроспорту» це новий басейн з унікальною системою очищення води та іншими зручностями. Туди добре віддати дитину на плавання або водне поло, а для «простих смертних» туди зась. Звичайно, можна придбати клубну карту (мінімум 990 грн/в міс) і ходити вже відповідно до графіку. Діло ваше. Але є ще басейн спорткомплексу «СКА» – басейн відкритого типу. Температура води при будь-якій погоді рівна 28 градусам.  Хоч це і басейн навчально – спортивної бази літніх видів спорту, відвідати його може кожен львів’янин чи гість міста. Проте, за окрему плату. Ціна разового відвідування – 25 грн для дорослого, дітям до 14 років (у супроводі дорослих) -10грн. Від відвідувачів також вимагається медична довідка про стан здоров’я, яку можна оформити в медичному пункті басейну. Така суворість дотримання правил на краще. Адже, людина яка хоче купатись і відпочивати в чистому місці буде дотримуватись правил спорткомплексу. Тут добре відпочивати і оздоровлюватись. Веселитись тут не будеш, адже в атмосфері літає дух серйозності. Тому цей басейн для поважних людей.

oa-RgoA-4f0


 

Є ще басейн водного відпочинку «Дельфін» та басейн фітнес-клубу «Sportlife». Вже з назв можна зрозуміти специфіку цих басейнів. Але тим не менш, басейн «Дельфін» можуть відвідувати мешканці міста без абонементу, а за одноразову плату -  30 грн (дорослий) та 20 грн (дитина до 14 р). Це маленький басейн закритого типу,всього на 3 доріжки. Тут звичайна атмосфера, немає нічого непримітного, але нормальні ціни. А от фітнес-клуб «Sportlife»  це розкручений бренд, який має відповідні умови та ціни. Ясна річ, одноразового відвідування тут не передбачено.

Ha62XkLf-Yw


 

Кожна локація цікава, кожна варта уваги. Але яка заслужить саме вашу – залежить тільки від вас. В будь-якому випадку, гарних вам вихідних!

Олена Столярська

фото:Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment