У Львівській філії Київського національного університету культури і мистецтв стало більше бюджетних місць

In Архів

Абітурієнтів запрошують вивчати музейну справу та кіно- і телемистецтво

J8okg4gzGOM

На денну форму навчання за напрямом «кіно- і телемистецтво» тепер 30 бюджетних місць (минулоріч було 15), на заочну – 15 (замість 10 у 2014 році). Проблем щодо контрактної форми немає – залишилось ще близько 40 місць. Прийом документів триватиме до 24 липня.

Найпопулярнішим факультетом Львівської філії КНУКіМ є «кіно- і телемистецтво», де студенти мають можливість вивчати теорію і практикуватись,- розповідає Наталя Гриньох, заступник директора Львівської філії КНУКіМ.

“Наші викладачі – це в основному практики, майстри з різноманітних телеканалів. 70% випускників університету працює за фахом. Я думаю це непоганий результат”.

Наталя Гриньох також додає про нововведення – вперше відокремлений підрозділ університету у Львові готуватиме спеціалістів із музейної справи. Документи можна подати до 31 липня.

« Є 10 місць на денну і 10 на заочну форму навчання за напрямом «музейна справа та охорона пам’яток історії та культури». Поки що розраховувати на високу конкуренцію між абітурієнтами не доводиться, бо про цю спеціальність мало хто знає,- розповідає вона. Сьогодні популярними у місті є туризм, готельний і ресторанний бізнес – у Львові такі спеціалісти є потрібними. Але якщо згадати і про культурну спадщину області,то стає зрозуміло,що професіоналів-музейників також треба мати».

Профільним є творчий іспит, прохідний мінімум – 150 балів. В університеті запевняють: навіть за кілька днів можна встигнути підготуватися до творчого випробування, аби скласти його успішно.

«Якщо людина творча, подавала документи на подібні факультети, то у неї є шанс вступити і до нас. Відмінність у тому, що творчий іспит на «кіно- і телемистецтво» – це майстерність актора. Декламування байки, уривку з ліричного твору, відчуття ритму, перевірка пластики. Перевіряємо ерудицію,чим цікавиться дитина, її внутрішній світ, чому іде на таку доволі складну спеціальність.

Режисер телебачення- це всесторонньо розвинута людина, яка повинна вміти консолідувати всіх, хто працює в команді. І акторів, і звукооператорів – від цього і залежатитиме результат. Це також дуже перспективна професія, ринок праці сьогодні дозволяє себе реалізувати», – підсумовує Наталя Гриньох.

На стипендію в університеті можуть претендувати і випускники дев’ятих класів. У Львівській філії КНУКіМ їх готують за напрямами  «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» та «Відео- і та аудіотехніка».

Денна бюджетна форма навчання має по 25 місць на кожну із спеціальностей. Документи можна подати до 24 липня. Вступні іспити – математика та диктант з української мови.

Христина Лушина

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment