Якщо безсоння, то ідіть в кіно!

In Архів

Починаючи з 14 лютого й досі актуальним у Львові стало ходити в кіно вночі. Саме так! Коли ви добре виспались зранку, то у вас знайдуться сили, щоб на всю ніч зануритись у новинки кіно. «Посіпаки», «Термінатор», «Людина-мураха» чи «Пікселі» – на ці фільми хоче сходити кожен другий підліток і майже кожен дорослий. За одну ніч у вас є можливість побачити три фільми за ціною одного.

Весь сеанс складається із трьох фільмів й розпочинається о 23:45, закінчується близько восьмої ранку. Між кожним фільмом перерва – 20 хвилин. Таке дійство у Львівському кінотеатрі на вулиці Театральній організували молоді та активні івано-франківські хлопці. І це стало надзвичайно популярним, сеанси збирають повний зал кіно любителів з великими пачками попкорну. Закохані пари, великі компанії друзів – всі збираються ще з десятої години, щоб купити заброньовані в інтернеті квитки. Хороша атмосфера і безліч усмішок.

K8yruWRrwDY

Це цікаво, по-новому і стильно. Не факт, що зможете дотягнути до ранку, але вам сподобається. Така ідея практикується в багатьох містах і втілювачі новинки спробували це у Львові.
«Працюю з другом Назаром, кінотеатр орендуємо. Ми з Івано-Франківської області і там вперше щось подібне побачили. У Львові на той час нічого схожого не було, тому решту роботи зробили соціальні мережі. Молодь хоче нових вражень, спробувати щось нове, цікаве, а ми ці бажання реалізовуємо.» – каже один з організаторів Валентин Булейко.

Наша молодь і справді хоче нового. Різні фести, свята, чому б і не кіно вночі? «Перша кіноніч відбулася 14 лютого. З того часу ніч суботи у Львові можна з легкістю назвати “Ніч кіно”.» – ділиться Валентин. А оскільки минулої суботи мені хотілось вражень, то і я зібралась на нічне кіно. Забронювала квитки в інтернеті, в організаторів. Ще з десятої години перед кінотеатром зібралось багато людей, великі дружні компанії постійно підходили. Можливо, поспішали придбати заброньовані квитки, щоб перед фільмами зайти в магазин по різні смаколики.

mPRjoHTsEcw

Першим був «Людина-мураха», практично всі місця були зайняті і панувала приємна атмосфера, насичена сміхом глядачів. Дивитись щось вночі це зовсім по-іншому. Ти розумієш, що все місто спить,  та є така компанія людей, що сидить тут, разом з тобою. Відчуття затишне й водночас шалене.

Після першого фільму на годиннику була друга ночі. Трохи хилило в сон. Але як можна було пропустити «Посіпак»? Я залишилась і кількість людей також не зменшилась. На час мультфільму забулась сонливість. Та третього фільму я вже не змогла дочекатись, бо не осилила такого навантаження. На той час були думки лише про сон.

Враження залишились лише позитивні і я впевнена, що прийду знову. Людям, яким подобається проводити час подібним чином, або які переживають нічне безсоння сподобається такий захід, як Кіноніч у місті Львів.

Валентин Булейко каже: «Ми стараємося зробити не прості кіноперегляди, а подію. В нас працює фотограф, є цікаві акції, найближчим часом буде відеоролик (в стилі Motion graphics) про нашу подію.»

Ah7EIbICreQ

Якщо вам раптом захочеться відвідати Кіноніч, то знайдіть Назара Приймака або Валентина в соціальній мережі Вконтакті і забронюйте квитки на наступну Кіноніч онлайн. Наступне дійство відбудеться 25-ого липня і у вас буде можливість переглянути такі фільми, як «Пікселі» в 3D, «Посіпаки» в 3D і комедію “Цей незручний момент». Якщо у вас є вільна ніч і ви бажаєте веселого проводження часу, то це чудовий варіант.

 

Ірина Сапіга

фото:Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment