Львів – місто для пізнання

In Архів

Львів – це культурна столиця України, одне з найгарніших міст Європи. У ньому знаходиться найбільша кількість пам’яток архітектури в Україні.Сюди люди з`їжджаються із різних куточків світу, для того, щоб надихнутися красою історичного  міста Лева.

Іноді приїжджаючи у Львів туристи забувають про те,що це не лише кафешки та магазини, а в першу чергу архітектура,будинки та музеї. Тому, ми з postmaidan.info підготували для вас короткий маршрут по тих місцях,які обов`язково варто відвідати під час свого перебування у Львові.

mDq9piIhKzk

Отже, наш маршрут починається із Залізничного Вокзалу. Виходячи у місто,  перше , що ти бачиш  – це старі трамваї,які загалом доповнюють картину старого міста. Сідаючи у трамвай ти потрапляєш у машину часу,яка показує тобі  історію досі тобі не відомого та старовинного Львова. Перша наша зупинка – церква Ольги та Єлизавети. Одразу  ж під пильний погляд твого ока потрапляє один із найчарівніших храмів (раніше Костел Святої Єлизавети). До речі, на сьогодні ця будівля є найвищою в місті, її висота – 88 метрів.

PvLMyfN_DNY

Наступною нашою зупинкою буде серце міста – Площа Ринок. Це найулюбленіше місце туристів – красиве своєю старовинною бруківкою, архітектурною мозаїкою кам’яниць й величчю Міської ратуші .Тут можна побачити чотири з найдавніших криниць-фонтанів міста. (Нептун, Діана, Амфітрида і Адоніс). Стиль і архітектурний вигляд Площі перегукується із епохою ренесансу.

У центрі площі стоїть  вежа Міської ратуші, яка має висоту – 65 метрів. Для того,щоб подивитися на місто з іншого ракурсу, та помилуватися його величчю та красою – вам доведеться подолати 390 сходинок до верхівки цієї вежі.

PcOmBE3tvBg

Також захоплюючу панораму міста Лева ви зможете побачити із висоти оглядового майданчика на Високому Замку. Після того варто відвідати і легендарний парк Високий Замок  ,який , до речі , входить до складу природо-заповідного фонду України як національне надбання.

Любителі історичних пам`яток,а зокрема зброї можуть відвідати “Музей-Арсенал”, у якому представлені всі основні види зброї : холодна, метальна, вогнепальна, предмети захисного озброєння.  Це унікальний музей, який не має аналогів на території України. Окрім зброї в Арсеналі представлена виставка голограм старовинних орденів. Тому , ви зможете побачити, зокрема, голографічні зображення орденів святого Андрія Первозванного, Золотого Руна, Почесного легіону та багатьох інших відомих нагород Європи й Азії.

npz3mJrOeAs

Наступне , що ви повинні відвідати – це найдавнішу з існуючих аптек у Львові – музей-аптеку “Під чорним орлом”, яка розташована на Площі Ринок .Тут  продемонстровано більше трьох тисяч рідкісних експонатів, які були зібрані науковцями,фармацевтами та колекціонерами-ентузіастами.

Якщо ви бажаєте відвідати одну із найпрекрасніших та найромантичніших прикрас центральної частини Львова, то вам варто заїхати в Італійський дворик, який є дивовижним пам’ятником архітектури епохи Відродження.

Також неможливо будучи у Львові не завітати у Стрийський парк – це  улюблене місце відпочинку львів’ян. Цей парк є одним з найкрасивіших пейзажних парків Європи, йому вже  понад 100 років.У парковій оранжереї зібрано близько 100 видів теплолюбних рослин, які зачаровують своєю красою.

nXsdRQL-fhY

Без сумніву, кожна вулиця у Львові, кожен його куточок сповений краси та історії .Це місто,яке хочеться пізнавати і в яке хочеться повертатись. Тому , приїжджаючи у Львів, не забувайте, що це місто – історія,  а історія його у архітектурі, у будинках та музей, а не в кафе та пабах.

  Юлія Ухіна

Фото: Інтернет

 

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment