Літо 2015 – залишитися в Україні чи поїхати за кордон?

In Архів

Львів чи Вроцлав? Київ чи Сан-Франциско? Одеса чи Маямі? Що обрати влітку?

Літо – найкраща пора року,92 дні щастя і тепла. Літо – це відпустка і канікули, друзі та розваги, незабутні подорожі та багато вільного часу.

Коли настають дні відпочинку, ми одразу ж задумуємось над тим, як і де провести цей час цікаво – за кордоном чи в Україні? Аби було простіше вирішити, що Вам підходить більше,ми пропонуємо порівняльну характеристику обох видів відпочинку.

Існує стереотип, що кращим відпочинок буде за кордоном. Та чи це дійсно так? Часто люди їдуть в Туреччину, Болгарію чи в Іспанію у пошуках якісно кращого відпочинку, коли інші обирають Азовське або Чорне моря в Україні. Можливо, різниця в комфорті та обслуговуванні, а може і в тому, що люди шукають екзотики.

gdiUnAYJffY

Серед місць відпочинку за кордоном, лідером залишається Туреччина. Країна нескінченних низок готелів, чудових гірських ландшафтів та прекрасних піщаних пляжів. Тиждень там у середньому коштує 8 000 гривень – це економний варіант. А якщо брати до уваги дорогі тури, то Вам доведеться витратити близько 36 000 гривень.

У тур включено все: квитки на літак, номер у готелі (7 днів) та їжа – all inclusice. Зручним є і те, що біля готелю є басейн, в якому можна поплавати та відпочити, якщо не плануєте іти на пляж. Проте, якщо все таки надумаєте відвідати пляж, то для цього є спеціальні автобуси, які відвезуть Вас туди. Правда, за нього потрібно платити вже окремо.

Окрім пляжів, ви можете відвідати цікаві екскурсії, заняття з дайвінгу, хамам (турецьку лазню) – та за це також потрібно додатково платити.

Існує думка, що відпочинок на морі в Туреччині ніколи не вийде з моди, бо це, так би мовити, райське місце, чисте море та приємний клімат.

pjr4ZIvUoIg

Проте, Чорне море, розкішні пляжі та цілюще чисте повітря є і в Болгарії. Це бюджетний та, в той же час, оптимальний відпочинок. Тиждень там у середньому коштує 4 000 гривень. У тур включений проїзд (туди і назад), номер у готелі (7 днів), проте з їжі переважно безкоштовний лише сніданок, а за обід і вечерю потрібно платити окремо. Серед розваг – екскурсії, клуби, ресторани.

Загалом, відпочинок за кордоном має багато переваг. Головним плюсом відпочинку в іншій країні є абсолютна зміна середовища, ознайомлення з іншою культурою, хороший сервіс, можливість отримати задоволення від споглядання різних пам`яток архітектури. Але він значно дорожчий. Тому, якщо ви хочете обрати економніший варіант, то можете сміливо провести свої канікули в Україні. Адже в ній є безліч озер та річок.

Якщо Вам подобається активний відпочинок, то можете гайнути з друзями у похід в Карпати, з`їздити на Шацькі озера чи відкрити для себе українську Сахару – Олешківські піски.

Шацькі озера є однією з туристичних перлин України. Тут функціонують чотири зони відпочинку – “Гряда”, “Світязь”, Урочища «Гушова» і “Пісочне”. Якщо поселятися в базі відпочинку, то номери в них коштують близько 100 гривень за ніч з однієї особи. Харчування оплачується окремо. На території бази розташована їдальня, де можна комплексно харчуватись за 130 грн в день. Тобто тиждень тут в середньому буде коштувати 1600 гривень.

KAVoGzLTlzQ

Наступне місце де Ви можете відпочити – це Карпати. Тиждень тут вартуватиме близько 1500 гривень. Якщо поселятися на базі відпочинку, то за цю ціну вони гарантують наявність не лише номера, але і їжу – all inclusive. Також на території бази є басейн та сауна. Загалом, влітку в Карпатах ви зможете потішити себе велопоходами в гори, поїздками на квадроциклах, риболовлею, полюванням, купанням в гірських річках і озерах та насолодитися чарівною природою.

Якщо ж Ви більше любите відпочинок біля моря, то Вам, мабуть, в Одесу.

За досить помірними цінами можна відпочити в Затоці. Це – один з найтепліших районів Причорномор’я. Номер у готелі орієнтовно тут коштує – 400 гривень за добу .Вартість 3-разового харчування – 150 грн із людини. Тобто, тиждень тут коштуватиме близько 4 000 гривень. На пляжі Вас чекає багато розваг: водні гірки, їзда на водних скутерах, катамарани, човни та інші розваги.

Загалом, перевагою відпочинку в Україні є те, що він дешевший. Але недоліком є те, що тут не настільки добре розвинений сервіс, як за кордоном, та ціни не завжди відповідають якості.

Ухіна Юлія

Фото : інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment