Український студент – європейський диплом! Як поступити у польський ВНЗ незважаючи на результати ЗНО!

In Архів

Вступна кампанія триває. Ти з острахом оновлюєш списки і оцінюєш свої шанси?!

«Що буде, якщо я не вступлю?» – з жахом думаєш ти. Вихід є – подавай документи у Польщу, у престижний  університет Права і адміністрації Жешув-Перемишель.

У тебе є унікальний шанс навчатися у Євросоюзі!

 

Ще вчора ти був учнем, сьогодні – абітурієнт, а “завтра” будеш студентом. За тобою зачинилися шкільні двері. У кращому випадку, ти з атестатом та результати ЗНО в руках підпираєш стіни престижних українських вишів з надією вступити на державну форму навчання або підеш служити в армію.

 

Не хочу тебе розчаровувати та з теперішньою ситуацією в Україні, де щодня відбуваються неочікувані зміни, важко спланувати майбутнє. Та не все так критично, коли одні двері зачиняються, то обов’язково відчиняються інші. У цьому випадку “іншими дверима” є престижний Університет права і адміністрації Жешув-Перемишель.
Привабливе розташування

Батьки завжди переживають, що ти будеш далеко від дому. Але Жешув чудове місто, яке розташоване майже на кордоні Польщі та України і через нього проходить перехрестя важливих комунікаційних шляхів. Тут є і автовокзал, і залізничний вокзал і аеропорт міжнародного сполучення. Кілька годин і ти вже у центрі Європи – гуляєш вуличками Берліну, Парижу, Праги.

Найпоширенішим транспортом для пересування є автобус.

Та й до України зовсім близько. Завдяки автобану час проїзду зі Львова до Жешува (170 км.) приблизно 2 год. 30 хв.

Терміни подачі документів

До 31 серпня 2015 року проходить вступна компанія в університет. Спеціально для громадян України, (Білорусії та Росії) вступ відбувається за позаприймальною процедурою. Ніхто не зважатиме на твої результати ЗНО (якими б ганебними вони не були). Важливо, що б ти маєш атестат про закінчення середньої освіти і бажання вчитися далі.

 

Ти можеш обрати спеціальність з трьох факультетів: адміністрація та бізнес, внутрішня безпека та юридичний.

У тебе є шанс навчатися на таких спеціальностях як менеджмент і туризм, міжнародні відносини, управління в бізнесі, митна і податкова адміністрація, криміналістика і кримінологія, кризове управління, європейське законодавство, право в бізнесі та багато інших. Ти можеш вивчити іноземні мови і побачити світ (в університеті діють закордонні програми)
Найкращі викладачі

Заняття в університеті ведуть висококваліфіковані спеціалісти. Серед них є видатні наукові авторитети та досвідчені практики. Вони забезпечують студентам високий рівень навчання.
Безкоштовне навчання польської мови

Якщо ти хвилюєшся, що не знаєш польської мови – не панікуй! Під час першого семестру стаціонарної форми навчання студенти з України братимуть участь в інтенсивному безкоштовному курсі польської мови, який дозволить оволодіти мовою на рівні, необхідному для подальшого навчання польською мовою.
Оплата за навчання

Зарахування в університет відбувається лише на підставі документів, в заповненні яких допоможуть місцеві координатори в Україні. Оплата за навчання вже після вступу на місці в університеті – від 1500 до 1800 PLN за семестр. Вступна одноразова оплата 350 PLN (студентський, залікова, читацький, електронна база студента). З другого семестру можливість помісячної оплати. Університет надає безкоштовну підтримку для студентів з України в оформленні та перекладі документів, організації побуту в Жешуві.

Програма лояльності (15 – 30 – 50)
Починаючи та закінчуючи бакалаврат Університету Права і Адміністрації – Ви автоматично стаєте бенефіціаром програми лояльності.
Ви отримуєте:

  • звільнення від вступної оплати за навчання в магістратурі,
  • 15 % знижка на навчанні в магістратурі,
  • 30 % знижки за аспірантські семінари (для випускників бакалаврату та магістратури в Університеті Права і Адміністрації),
  • 30 % знижки на післядипломне навчання,
  • 50 % знижки на навчання для братів і сестер або дружини/чоловіка, які навчаються в цьому навчальному році на стаціонарному навчанні в Університеті Права і Адміністрації).

У народі є прислів’я: “Студентські роки – золоті роки”.

Навчаючись у Жешуві, ти зможеш гідно про це говорити ще до закінчення. Польща є членом ЄС та шенгенської зони, перебуваючи там, ти зможеш подорожувати без кордонів у всі країни єврозони.

Безымянный
Університет Права і Адміністрації Жешув – Перемишель чекає на тебе!

Додаткова інформація за тел.. 097 907 97 02, 063 881 99 93 (Наталя)

Микола Романишин

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment