Шахтар у Львові переміг Турецький Фенербахче

In Архів

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів зустрілись український Шахтар та турецький Фенербахче.

Перша зустріч цих команд закінчилась з нічийним рахунком 0-0. Хоча, після першого матчу впевнено перевагу можна відати підопічним Луческу. Вони створювали більше гострих моментів біля воріт господарів та краще виглядали у командних діях.

Матч відповідь, у Львові, проходив при практично повністю заповненому стадіоні «Арена-Львів». Гарна та тепла підтримка для нашої команди була забезпечена.

Під час більшої половини зустрічі Донецький Шахтар контролював гру та зміг відзначитись три рази. Спочатку у першому таймі на 25-й хвилині забив нападник української команди Олександр Гладкий. А вже у другому таймі Шахтар зміг забити два голи. Після проходу Марлоса по лівому фланзі оборони суперника, голкіпер Фенербахче у власному карному майданчику збив гравця, за що отримав жовту картку та пенальті у власні ворота.

Пенальті пробив Даріо Срна – 2-0 на користь української команди.

Надалі, Шахтар контролював гру та практично нічого не дав створити біля власних воріт турецькій команді. На 68-й хвилині матчу «гірники» спіймали турецьку команду на контратаці, скориставшись невдалим розіграшом кутового суперниками.

Тейшейра вибіг практично один на один з голкіпером Демірелем і пробив його, таким чином встановивши остаточний рахунок у матчі 3-0 на користь донецького Шахтаря.

Вітаємо Шахтар з перемогою та бажаємо наступних звершень та виходу у груповий раунд турніру Ліга Чемпіонів.

Ліга Чемпіонів. Кваліфікація. 3-й раунд.

Львів. Стадіон «Арена-Львів»

Шахтар: Пятов, Ракіцкий, Срна, Тейшейра, Тайсон, Гладкий (Едуардо 81), Ордец (Кучер 83), Шевчук, Марлос (Коваленко 87), Фред, Степаненко

Фенербахче: В.Демірел, Д.Еркін, Б.Алвеш, Ш.Езбайраклі (Стох 88), Нані (Топал 88), Р.Мейрелеш (Потук 78), Діего, Фернандао, М.Соу, Соуза, С.К’яер

Голи: О.Гладкий 25 хв., Даріо Серна 33 хв. (з пеналті), Тейшейра 68 хв.