Барселона стає переможцем Суперкубку УЄФА

In Архів

За неймовірний матчем спостерігали у вівторок глядачі «Динамо Арена» імені Бориса Пайчадзе в місті Тбілісі, Грузія: дев’ять голів, два додаткових тайми (по п’ятнадцять хвилин), драматична розв’язка зустрічі та гол українця Євгена Коноплянки.

У матчі за Суперкубок Європи зустрілись дві іспанські команди Барселона та Севіля і одразу ж з перших хвилин зустрічі почали доводити, що вони найкращі у Європі.

Вже на третій хвилині прекрасним ударом зі штрафного, відлік голам у зустрічі для Севільї відкрив Банега. Підопічні Унайя Емарі повели у зустрічі та перевага команди з однойменного міста тривала зовсім не довго.

Вже на сьомій хвилині зі штрафного зрівняв рахунок Ліонель Мессі. Подвоїв перевагу каталонського клубу знову Мессі, виконавши неперевершено другий штрафний. Надалі гра стала трохи спокійнішою і команди потроху створювали напружені моменти біля чужих воріт. Під завершення першого тайму, третім голом за Барселону відзначився Рафінья, забивши м’яч з передачі Суареса.

Другий тайм почався з переважною більшістю атак Севільї. Але вже на п’ятдесят другій хвилині, четвертим голом у воротах номінальних гостей відзначився Луїс Суарес, здійснивши гол+пас. Більшість вболівальників Барселони вже почали святкувати перемогу улюбленої команди, але з цим були не згідні севільці. П’ятдесят сьома хвилина, гол у ворота каталонців забиває Рейес. На сімдесят другій рахунок 4-3 робить Гамейро. Тим часом на полі вже з’явився новобранець севільців, гравець збірної України Євген Коноплянка, який пробувши на полі приблизно чотирнадцять хвилин, зміг, на вісімдесят першій хвилині відзначитися своїм дебютним голом за нову команду. Рахунок став 4-4. Неймовірний “камбек” підопічних Унайя Емері.

Матч перейшов у два тайми по п’ятнадцять хвилин, де команди грали по рахунку, остерігаючись пропустити гол. Та на сто п’ятнадцятій хвилині зустрічі гравець, який вийшов на заміну Педро, найкраще зорієнтувавшись на добиванні, після виконання штрафного і не зовсім вдалої гри голкіпера Севільї Бету, зробив остаточний рахунок протистояння 5-4 на користь Барселони. У кінцівці зустрічі Севілья мала два неперевершених моменти для того, щоб зробити рахунок нічийним або навіть вирвати перемогу, та команди, більше не забивали. Перемогу у матчі та Суперкубок УЄФА отримали підопічні Луїса Енріке.

Барселона — Севіля 5:4
Голи: Мессі, 7, 16, Рафінья, 44, Суарес, 52, Педро, 115 — Банега, 3, Рейес, 57, Гамейро, 72 (з пенальті), Коноплянка, 81

Барселона: тер Штеген — Дані Алвес, Піке, Маскерано (Педро, 90+4), Матьє — Інєста (Серхі Роберто, 63), Бускетс, Ракітіч — Мессі, Суарес, Рафінья (Бартра, 78)

Севілья: Бету — Коке, Рамі, Криховяк, Тремулінас — Іборра (Маріано, 80), Крон-Делі — Рейєс (Коноплянка, 68), Банега, Вітоло — Гамейро (Іммобіле, 80)