Ювілейна Республіка – твоя Республіка

In Архів

Яка подія є відголоском яскравого літа та цікавим початком навчального року? Правильно – фестиваль «Respublica», який пройде в Кам’янці- Подільському  4-6 вересня.  Саме цього року він відсвяткує свій перший ювілей – 5 років. Тому на «Respublica»-2015  буде ще більше музичних гуртів та ще більше простору для творчого розвитку. «PostМайдан» розповість про все детальніше.

JgRUeVgXks8
Отож, як повелося «Respublica» має декілька музичних сцен. Головна сцена фестивалю гримітиме всі дні орієнтовно з 15.00 по 23.00. За три дні тут побувають ДахаБраха, Вагоноважатые, Тонкая Красная Нить, Brutto,Onuka,Bahroma, Бумбокс, O.Torvald та багато інших.
Окрім головної сцени буде ще одна сцена – Тунель – яка розміщуватиметься у кам’яних валах на території фестивалю (Нова Фортеця). Вона звучатиме переважно ввечері та вночі. Тут ви зможете насолодитись музикою таких гуртів: Superkeks, The Paints of Past Memories, HIELS, DASH, Karmakcoma, Street та ін.

Tk3bhp8017s
Денна сцена на Ратуші буде присвячена, як зазначають організатори, «об’єднанню культур та національностей, які проживають на Поділлі» і не тільки.
Новинкою фестивалю стане сцена Art DVIR. Вона буде розташована на фортечній стіні (терасі) і гратиме тут здебільшого спокійна акустична музика (Один в каное, DaKooka, Sasha Boole, PIANO, Zapaska та ін.).
Також приємно здивує розташування палатного містечка на території Електростанції. Саме тут 5 вересня відбуватимуться нічні вечірки від формації камерних вечірок REDROOM: VALTA (Київ), Sojka, FTBT, Nuem, Vj Kidik.
На фестивалі 4 та 5 вересня діятиме ще й регі сцена. Сюди з’їдуться всі любителі регі музики, адже на сцені виступатимуть Plusstepper live, Shmir Soundsystem, Whatafunk, Djamaica, Max Rudskoi, Nazar­I.

GFeYKoVRy2w
Абсолютне різноманіття музики вражатиме «республіканців» кожного дня.
Окрім того, організатори придумали дуже цікаву акцію «Здай телевізор – отримай квиток». Щоправда, кількість квитків обмежена – 20 штук. Ще одна новизна – ярмарок їжі та вуличного стилю – «Respublica Food». У контексті заходу будуть представлені учасники кращих фестивалів вуличної їжі Україні та  українські бренди одягу.
Також діятиме щорічних художній проект «Стіна» в рамках фестивалю. Цьогоріч організатори долучили до нього більше громадськості, яка охоче підказуватиме, яку стіну можна і треба перетворити на полотно для графіті.
Ювілейна «Respublica» ­ це нові локації, цікаві учасники, стріт­арт та різноманітні акції.

Олена Столярська

Фото: Святослав Макітра та Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment