Чому «Respublica»?

In Архів

За це літо було чимало фестивалів, всі вже прогриміли і пройшли. Залишається останній в списку, але не останній по атмосфері.
«PostМайдан» назве вам 5 причин чому ви не можете пропустити ювілейний фестиваль «Respublica».

qZUZCokLQnQ
1. Перш за все, це єдиний український фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах – музика, графіті, поезія, танець,відео мистецтво тощо. Саме тут є простір для розвитку та обміну будь-якими мистецькими навичками. Це територія абсолютно вільного простору. Також «Respublica» не користується підтримкою жодних політичних сил і є абсолютно некомерційною. Всі вилучені кошти йдуть на закупівлю фарби та оплату необхідних витрат на потреби фестивалю.
2. Фестиваль проходить в дуже зручний час – в перші вихідні вересня. Такий собі заключний акорд літа і чудовий початок навчального року. Мало того, фестиваль проходить на території Кам’янця-Подільського, який і без того має багату історію. Таке собі місто-перлина Поділля.
3. Цьогорічна «Respublica» ювілейна – а отже, історична. А всі ми хочемо бути частинкою історії, хоч і такої маленької.
4. Хороші відомі виконавці та гурти за нормальну ціну. Квиток на 3 дні коштує всього 300 грн. Проте вражень ви з собою заберете значно більше!
5.  Окрім того, організатори влаштовують ряд цікавих лекцій ,майстер- класів та різноманітних акцій. Також вони турбуються про зручне добирання на фестиваль і з фестивалю. Саме тому, тут існує унікальне явище, як бас-тур. Це кольоровий тролейбус, який після обов’язкової реєстрації (безпосередньо на фестивалі), доставить вас до Хмельницього чи Львова.

Цікаво, чи не так?!
«PostМайдан» їде, а ви?

Олена Столярська

фото: Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment