Технічний уряд -надія на зміну влади

In Архів

Впровадження технічного уряду – сміливий крок для країни. Саме технічний уряд може стати рятівним кроком для розвитку нашої держави.  Члени такого Кабінету Міністрів мусять мати загалом лише одну характеристику у своєму резюме: вони обов’язково повинні бути професіоналами своєї справи. Уявіть, що раптом урядовці почали думати не лише про політичну кар’єру та свої рейтинги. Вони зникають з ефірів політичних ток-шоу і рекламних щитів ваших міст, натомість ви відчуваєте покращення у економічному секторі. Зарплати зросли – ви можете тепер більше дозволити собі. Такі міністри не є публічними, їхня робота втілюється у результат, що покращує умови в країні.

ZtLizRatDL8

Зараз в Україні Кабімет Міністрів сформований за іншим принципом, який дозволяє втручатись у справи держави приватним особам, переважно оліхархам та наближеним до них депутатів. Політики сіли та й поділили міністерства. Перш за все уряд формувався за принципом “щоб кожному дістався шмат влади”, не враховуючи реформаторські амбіції людей, які стануть міністрами. Тим більше, не завжди, погодьтеся, урядовець в Україні є знавцем у тій галузі, до якої прив’язане його міністерство. Таким чином, до влади прийшли бандити та хабарники. Винятком стали, звичайно, Мінекономіки та Міністерство фінансів, куди були призначені закордонні спеціалісти. Тому зараз в Україні не існує технічного уряду, він радше політпартійний.
Колись, на початках Майдану, лідери тодішньої опозиції, палко запевняли країну, що Україну врятує Кабмін, який буде сформований з банкірів, менеджерів, юристів, економістів. Цих людей планували запросити з-за кордону. Корінні українці, що отримали освіту у вищих навчальних закладах Європи та США, повинні були  покинути свої робочі місця та почати за солідну зарплатню реформувати країну. Мабуть, варто назвати це своєрідним бізнес-проектом, а Україну тоді – величезною компанією, яка переживає скрутні часи.
Перешкоди такому реформаторському підходу до формування уряду відомі усім. Такі міністри не будуть зважати ні на думку народу, ні на галасливі заяви політиків, олігархів та прокуроків. Вони, не роздумуючи, зламають все те, що гальмує процес виходу з кризи. Їхній досвіт роботи у країнах Заходу допоможе їм запровадити  реформи та змусити суди та силові структури працювати чесно.

Вирішити проблеми України можна негайно, вигнавши можновладців зі стін на Грушевського. Народ України мусить зрозуміти, що технічний уряд – це синонім до слів чесність та професіоналізм. Усвідомлення людьми, що їм потрібні нові обличчя біля керма держави, прискорить відродження країни та її перемогу у війні на Донбасі. Адже ключ до тріумфу у боротьбі з Росією – це успішна Україна, яка розвивається стрімко у європейському ритмі, і аж зовсім не брязкіт зброєю та тисячні жертви під акорди гучних промов старих можновладців.

 

 Дарина Будниченко

 Фото:Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment