Крафтове пивоваріння

In Архів

З 1 липня пиво стало офіційно вважатися алкогольним напоєм, і тепер аби продавати пиво потрібно мати ліцензію на торгівлю. Але куди не підеш, всюди бачиш молодь із пляшкою бурштинового напою. У тих же кнайпах, на прилавках супермаркетів, усе заставлене різними марками пива. Та найсмачніше воно, мабуть, у невеликих пивоварнях.

Споконвіку вважалося, що саме німецькі пивовари варять найкраще пиво. Оскільки німці надзвичайно віддані своїм традиціям пивоваріння, вони і досі притримуються Закону про чистоту пива (Reinheitsgebot ). Цей закон був введений у 1516 році з метою контролю складу  та цінової політики на пиво. Пивна промисловість Німеччини протягом 500 років безкомпромісно притримувалася Закону Reinheitsgebot. У ньому передбачалося, що у склад пива має входити  ячмінний солод, хміль і вода, а пшениця і дріжджі були узаконені дещо пізніше. Що цікаво, так це те, що зараз його і досі притримуються, і використовують цю традицію як маркетинговий хід. Відразу ж виникає питання, а що входить в склад нашого вітчизняного пива? Як вдало зазначив Юрій Винничук у  статті ‘’Велика рогата худоба на шляху до Європи’’: ‘’Ну, хіба це нормально, що замість пива ми змушені пити якийсь загадковий напій, зварений з рису, цукру, кукурудзи і мальтозної патоки з додаванням аскорбінової кислоти? І оце пійло ще й рекламують, як “найкраще у світі” або “номер один”. А ще є “найперше пиво”, “правильне пиво”, “душевне пиво”, “зварене для вас”!’’.  А й справді, наступного разу коли будете пити пиво, заради цікавості погляньте на його склад.  Можливо, з часом туди добавлятимуть гречку, макарони…і шоколад. Хотіла б я подивитися на людей, які його питимуть!

dQLZodn6u0I

Вирішити проблему пива в Україні можуть крафтові пивоварні. Вперше термін міні-пивоварня з’явився у Великобританії в другій половині 1970-х років. Першим прикладом успішної міні-пивоварні вважається підприємство, засноване в 1975 году Біллом Уркухарт в графстві Нортгемптоншир. Уркухарт вважається «батьком» крафтового пивоваріння. Сам термін міні-пивоварня був обумовлений невеликими розмірами даного підприємства. Основними перевагами крафтового пивоваріння є  адаптивність до мінливих побажань клієнтів та можливість постійно експериментувати. Термін крафтового пивоваріння був запропонований в XXI столітті Об’єднанням американських пивоварів. Визначення даного терміну свідчить, що крафтова пивоварня – це невеликий незалежний заклад, який виробляє пиво за традиційними рецептами. За даними «Інтерфакс-Україна» в Україні нараховується 160 міні-пивоварень.

1 липня 2015 року  Верховна рада України прийняла закон, який став справжньою чумою для броварів з міні-пивоварень, і для того аби отримати ліцензію на продаж пива, вони повинні сплатити суму в розмірі 500 тис. грн. Та ця сума виявилася не підйомною для галузі крафтового пивоваріння, адже в середньому міні-пивоварня за рік заробляє 1 млн. грн. А отже, відповідно до закону підприємства стають нерентабельними. За законом малими вважаються ті пивоварні, які виробляють не більше трьох тисяч гектолітрів пива на рік. Також законопроект передбачає нові вимоги до маркування продукції та забороняє використовувати брендоване обладнання, починаючи з келихів, закінчуючи парасольками та стільцями. Заборонено також спонсорство спортивних команд. 14 липня ВР прийняла поправки до законопроекту, і суттєво знизила вартість ліцензії на оптовий продаж пива до 30 тисяч гривень для міні-пивоварень. А для гігантів пивної промисловості вартість ліцензії залишилася незмінною.

Цей закон суттєво змінив рекламну політику пивних компаній і змусив їх розкошелитись. Сподіваюся лише якість пива від цього покращиться, але чи із зменшенням реклами на пивні напої, зменшиться і кількість неповнолітніх, які вживають пиво? Час покаже.

Соломія Олексієвець 

фото: Інтернет

 

 

 

 

 

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment