Прояви свій професіоналізм

In Архів

                               

В будь-якій професії, в тому числі й у сфері журналістики, молодь прагне проявити свої вміння й таланти. Для творчих людей дуже важливим є їхнє коло спілкування, а також можливість проявити свої вміння у роботі та позмагатися з іншими, навіть не заради перемоги, а заради кращого досвіду. Таку можливість дає цьогорічний 13-й відкритий фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації України «Жми на RECord!».

A1xLGN7OPAY

 Мета фестивалю, який відбудеться з 17 по 20 вересня, є підтримка творчої молоді, а також розвиток  і зміцнення міжрегіонального співробітництва у галузі юнацької та молодіжної журналістики, можливість обмінятися досвідом між учасниками фестивалю завдяки проведеним майстер-класам, круглих столів, а також привернути увагу ЗМІ та громадськості до проблем дітей та молоді.

З PostМайданом поділився своїми враженнями Михайло Бакузов, який не один рік бере участь в фестивалі «Жми на RECord!».

«Для учасників – це можливість на три дні поринути з головою у творчість. Завдяки своєму досвіду знаю, що після фестивалю відчуваєш заряд натхнення на цілий рік. По-першу, це дуже цікаво, а також отримуєш цінний досвід, який може допомогти в роботі. Основною ізюминкою фестивалю є те, що тобі видають бліц-завдання, які ти повинен виконати. Вільного часу там практично немає. Також є різноманітні майстер-класи, зустрічі з цікавими людьми із різних сфер. Проживання і харчування безплатне, єдине, що дорога за свій рахунок і внесок 100 гривень.»

Цьогорічний фестиваль буде проведено в курортній зоні Святогірська (Донецьк обл.) Робота учасників буде розподілена на певні категорії: номінація «Радіо», «ТВ», «Преса» і «Фото». Кожне виконане завдання оцінюватиметься за відповідними критеріями. В основному, це презентація, ідея матеріалу, відсутність помилок, якість виконання, виразність, змістовність. До складу журі входять викладачі вищих навчальних закладів,  практикуючі спеціалісти, а також медіа-експерти.

                                                                                                                          Перевізник Іванна

                                                                                                                          фото: Інтернет

 

 

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment