Фанкі-ідея або креативність врятує світ

In Архів

Креативність досягає свого епогею в сферах як творчих так і бізнесових. Вона безпосередньо впливає на нас і наше життя. Всі ми бажаємо отримати престижну роботу та по максимуму реалізувати себе у житті, але ми маємо розуміти, що домінуючим моментом прийнятті нас на роботу послужать наші професійні навички. Один з таких навичків — це креативність. Створення інновацій поза зоною комфорту -ось наш рецепт до шляху креативності.

NAoriSsLiZ4
Pure Digital Technologies не була масштабною компанією, зовсім навпаки- пересічна компанія по виготовленню відеокамер. Камера була звичайна та не славилась популярністю на ринку. Керівництво компанії вирішили випустити високоякісну відеокамеру. Але і ось тут виникли проблеми. Співробітники зрозуміли, що не зможуть конкурувати з компаніями-гігантами на ринку. Така ситуація знайома багатьом. Але керівництво компанії знайшли оптимальний вихід, який став революційним в сфері відеокамер. Не маючи можливість конкурувати в створенні кращої відеокамери, вони вирішили зробити камеру, яка буде…набагато гірше. Таке бажання може здатись дивним, але на практиці воно виявилось геніальним-це була фанкі -ідея, час якої прийшов. Співробітники компанії помітили, що методи цифрової зйомки стали дешевшими, тому більша частина компанії була одержима новими суперсучасними технологіями. Pure Digital упакували все в дешевий пластик і камера мала базові функції, єдиним нововведенням став порт USB. Це був маленький, дешевий пристрій, який ідеально підходив як людям YouTube, так і простим користувачам, які не зациклювалися на сучасних технологіях. Отож, камера стала однією з найбільш успішних за продажем камер у всьому світу. Вартість компанії виросла майже у 50000% за п`ять років і була продана компанії Cisco за 590 мільйонів доларів США. Непогано для середнього гравця з технічним недосконалим продуктом.
Мораль цієї історії проста. Фокусуючи свою увагу винятково на компаніях, які запустили якісний продукт, ми забуваємо про головне питання: чому інші не подумали про те ж саме? У багатьох компаніях була така можливість, але вони нею не скористалися.
Тобто креативність допомогла компанії заробити шалені гроші і вийти на новий рівень.
Але як розвинути в собі можливість креативно мислити? Мабуть, однозначною відповіддю буде, що для справжньої креативності потрібно, щоб хтось -наприклад, особисто ви-вирішили не просто грати з ідеями, а діяти. Сильні керівники,наприклад, Джек Уелч, Річард Бренсон або Інгвар Кампрад відомі не здатністю досягати визнання, а тим,як вони реалізують ідеї, які застрягли би на місці, стриманим страхами, сумнівам чи супротив інших робітників . Річард Бренсон особливо впевнений в своїй тязі до рішучих дій” До чорта все, давайте діяти!” Саме такий підхід і стимулювання до рішучих дій відрізняє компаній середнього ґатунку та компаній-гігантів.
Якщо ви мрієте працювати у великих компаніях або створити власний проект пам`ятайте, що креативність потрібно тренувати та розвивати у собі. Вона допоможе вам не тільки у кар`єрі, а ще й у вирішенні проблем та особистому житті.

 

Тетяна Бойко

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment