Модний генерал

In Архів

Кожний поважаючий себе модник або модниця повинні бути обізнаними не тільки в дизайнерах, у модних показах і колекціонувати журнал Vogue, але і ще знати людей, які не створюють колекції, але беруть безпосередню участь у розвитку моди, як культури. Свою статтю я хотіла б присвятити редактору і критику, яка написала за свою довгу кар’єру більш 1700000 слів в International Herald Tribune і це Сьюзі Менкес – одна з найвпливовіших модних критиків. Менкес працює редактором моди і репортером в газеті International Herald Tribune з 1988року. Більш того, Сьюзі надихає дизайнерів з усього світу на створення модних колекцій.

3TUAiXCsz5A

Менкес досить таки у ранньому віці зрозуміла, що хоче займатися “високою модою”. Переїхала в Париж, щоб вчитися на дизайнера одягу. У ті часи їй доводилося пробиратися на модні покази таємно, а зараз для неї завжди зарезервовано місце в першому ряду на будь-якому шоу. Повернувшись із Парижу, вона вступила в Кембриджі на відділення історії та англійської літератури. Після цього Сьюзі почала працювати модним репортером в The Times.
Перейшовши в International Herald Tribune, вона швидко здобула репутацію справжнього судді. Її цінують саме за прямоту і чесність.Сьюзі ніколи не уникає критики тільки через статус і популярності того, про кого пише, і пише все, що думає. При цьому вона не забуває і про позитивних відгуках. Наприклад, саме Менкес однією з перших побачила, що Еді Сліман рано чи пізно стане одним з кращих дизайнерів.
Її значущість можна проілюструвати наступною історією. Одного разу, одному молодому дизайнерові не сподобалося, що Сьюзі Менкес розкритикувала його в своїй статті. Тому він відмовив їй у запрошенні на показ. Після цього інциденту багато важливих персон з індустрії моди просто бойкотували його шоу, висловивши тим самим солідарність з позицією Менкес.Зараз Сьюзі живе в Парижі.
Безумовно , Менкес – жінка-легенда, що є прикладом для наслідування. Вона точно знала, що писати і про кого писати. Леді-суддя одна з тих рідкісних персон у світі моди, яка сміливо висловлює свою відмову і не підкоряється диктату комерції,і її інтелектуальна чесність заслуговує тільки поваги і захоплення.
« Роботу більшості кутюр’є я відстежую з самого початку їх кар’єри і саме це є моїм головним перевагою у фешн-журналістиці. Ті, хто починає писати сьогодні, не знають історію моди так, як знаю її я.»
У своїх статтях улюблениця практично всіх дизайнерів Сюзі Менкес описує дефіле і модні покази. Вона буває на всіх Тижнях моди і є однією з найвпливовіших модних персон Великобританії. Крім моди Менкес пише про економіку.
Якщо ви мрієте зв’язати або присвятити своє життя модної індустрії , обов’язково повинні ознайомитися з творчістю Сьюзі Менкес, адже її можна сміливо назвати жінкою,яка знає про моду все і навіть більше.

 

Дарина Будниченко

фото:Інтернет

Loading Facebook Comments ...

Submit a comment